Aktualizacja dotycząca powrotu Keitha Lee do telewizji WWE

W ostatnim czasie Keith Lee pracował w dark matchach poprzedzających tygodniówki Monday Night RAW oraz SmackDown w celu udoskonalenia swojego warsztatu. Oficjele wspomnianej firmy muszą zdecydować, co będzie lepsze dla doświadczonego wrestlera, który wielokrotnie udowadniał, że posiada ponad przeciętne umiejętności.

Keith Lee niedawno ujawnił za pośrednictwem YouTube’a, co tak naprawdę było powodem jego nieobecności w telewizji WWE. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z wywiadu wrestlera.

W najnowszej odsłonie The Wrestling Observer Radio dowiedzieliśmy się, że Keith Lee pracował w dark matchach poprzedzających RAW oraz SmackDown, ponieważ urzędnicy WWE próbują zmienić styl wrestlera dając mu nowy gimmick.

Podczas kilku pojedynków Keith wcielił się w rolę heela, co z pewnością spodobało się prezesowi WWE. Nie od dziś wiadomo, że Vince McMahon jest zwolennikiem wielkich facetów odgrywających rolę złych wrestlerów. Wygląda na to, że kiedy były NXT North American Champion powróci do telewizji WWE to będziemy oglądać go w roli heela. Po raz ostatni w WWE TV pojawił się 2 sierpnia, kiedy odniósł zwycięstwo na RAW w rywalizacji z Karrionem Krossem.