Kto zaakceptował Open Challenge Rodericka Stronga?, UFC Hall of Famer Randy Couture komentuje przygodę CM Punka z UFC

» WWE NXT potwierdziło, że przeciwnikiem Rodericka Stronga podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV będzie Ikemen Jiro. Jak wiadomo WWE zapowiedziało Diamond Mine Open Challenge, którego gospodarzem jest wspomniany Strong. Na wyzwanie zareagował Jiro, który chce się zrewanżować za swojego idola, NXT Cruiserweight Championa Kushidę.

KUSHIDA jest moim idolem – powiedział Jiro w poniżej zamieszczonym materiale wideo. Roderick Strong, kiedy Kushida wyzdrowieje, pokona Cię, ale w ten wtorek ja również chcę Cię pokonać. Akceptuję Open Challenge!

Na początku miesiąca Roderick Strong miał wyzwać do walki Kushidę, ale WWE potwierdziło, iż NXT Cruiserweight Champion nie jest w stanie rywalizować w kwadratowym pierścieniu, gdyż czeka go krótka rehabilitacja. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestler z Japonii powróci do telewizji WWE NXT.

» UFC Hall of Famer Randy Couture wystąpił gościnnie w podcaście The Wrestling Inc Daily, w którym wypowiedział się na temat pobytu wrestlera All Elite Wrestling CM Punka w UFC.

Fani mogą być brutalni, ale to fakt. Jesteś tak dobry, jak Twoja ostatnia walka i w taki sposób odróżniasz swoich prawdziwych przyjaciół oraz ludzi, którymi się otaczasz. Fani chcą oglądać zwycięzców, więc są bardziej krytyczni. Wskoczył na najwyższy poziom i próbował wciągnąć Jamesa Toneya, ale mimo wysokich kwalifikacji bokserskich niektóre cechy nie przekładają się do MMA. Myślę, że CM Punk wykonał dobrą robotę ciężko trenując i próbując nauczyć się, jak najwięcej, aby wskoczyć do klatki. Mógł poświęcić więcej czasu na trening techniczny, zdobywając solidne podstawy do walki. Może odniósł większy sukces niż mi się wydaje – zaznaczył.