WWE Monday Night RAW 30 sierpnia 2021: Raport

Zbliżamy się do końca tegorocznych wakacji jednak zanim to nastąpi czas na ostatnią sierpniową czerwoną tygodniówkę! To właśnie dziś, w Paycom Center w Oklahomie, Bobby Lashley zmierzy się z Sheamusem, a John Morrison spróbuje zemścić się na Mizie za zeszłotygodniowe wydarzenia.

 

Show rozpoczyna jednak Damien Priest, który wita nas na Monday Night RAW, podkreśla, że teraz pragnie, by mistrzostwo Stanów Zjednoczonych odzyskało swój prestiż. Dlatego też rozpoczyna United States Open Challenge. Na wyzwanie odpowiada Sheamus, który uważa, że nikt inny nie zasługuje na szansę o ten tytuł. Irlandczykowi zależy, by odzyskać to, co utracił na SummerSlam. Do panów dołącza także Drew McIntyre, który sądzi, że pora na coś nowego. Proponuje on walkę z Damienem Priestem dzisiejszego wieczoru o pas. Nie podoba to się jednak Bobby’emu Lashleyowi, który dołącza do towarzystwa wraz z MVP. Menadżer mistrza uważa, że ten nie robi nigdy Open Challenge, ponieważ już wyczyścił całą szatnię i mija się to z celem. Bobby pragnie jednak zostać podwójnym mistrzem i żąda walki o pas United States. Nagle do towarzystwa dołączają także RK-Bro. Randy obraża mistrza WWE, a Riddle wpada na pomysł, by to ich duet zaproponował Open Challenge. Z tego też powodu wyzywa on MVP i Lashley’a do pojedynku o mistrzostwo Tag Team. Randy próbuje wytłumaczyć swojemu partnerowi, że nie na tym polega Open Challenge. Na stage’u pojawia się także Adam Pearce wraz z Sonyą Deville, którzy potwierdzają, że dziś będziemy świadkami Triple Threat Matchu o pas Stanów Zjednoczonych oraz dojdzie dziś do pojedynku o mistrzostwa Tag Team.

 

Singles Match

Rhea Ripley vs. Shayna Baszler

Zwycięzca – Rhea Ripley

 

Tag Team Match

Jinder & Veer vs. The Viking Raiders

Zwycięzcy – The Viking Raiders

 

United States Triple Threat Championship Match

Damien Priest vs. Drew McIntyre vs. Sheamus

Zwycięzca – Damien Priest

Następnie obserwujemy video, na którym to R-Truth wraz z Tozawą próbują sztuczek, by odzyskać pas 24/7.

 

Singles Match

Eva Marie vs. Doudrop

Zwycięzca – Doudrop

 

Singles Match

Karrion Kross vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca – Karrion Kross

 

Singles Match

Charlotte Flair vs. Nia Jax

Zwycięzca – Nia Jax

 

Na zapleczu John Morrison tłumaczy, że nie dojdzie dziś do walki z Mizem, gdyż ten uciekł do Hollywood. Obiecał jednak swojemu trenerowi, że jest wielki dlatego też prosi Omosa o starcie.

Singles Match

John Morrison vs. Omos

Zwycięzca – Omos

 

Singles Match

A.J. Styles vs. Xavier Woods

Zwycięzca – A.J. Styles

 

Tag Team Championship Match

RK-Bro vs. Bobby Lashley & MVP

Zwycięzcy – RK-Bro