WWE Monday Night RAW 14 lutego 2022: Raport

Droga do Elimination Chamber nabiera kolorów, już tylko tydzień dzieli nas od walki, w której Brock Lesnar będzie mógł odzyskać niedawno utracony tytuł. Dziś jednak pojawi się on tutaj, w Indianapolis, aby dać jasny sygnał pozostałym zawodnikom, iż jest gotowy na komorę eliminacji.

 

Na początek do ringu, w towarzystwie swojego menadżera, zmierza Bobby Lashley, który podkreśla, że zniszczył każdego, kto pojawił się na jego drodze. MVP, mimo tego, ze matematyka nie jest jego najmocniejszą stroną, to zauważa, że w komorze eliminacji na zwycięstwo stuprocentowe szanse ma i tak jego podopieczny. Do ringu zmierza Seth „Freakin” Rollins, który uważa, że mistrzowi nie zostało zbyt wiele dni panowania. Następnie na arenie zjawia się Riddle, który zastanawia się, czy Elimination Chamber jest podobny do QuizBowl. Następnie zaprasza wszystkich zgromadzonych na imprezę w togach. Do towarzystwa dołącza Austin Theory, który zamierza wykorzystać wszystkie lekcje otrzymane od Vince’a McMahona, by zwyciężyć w niedzielę. Na arenie zjawia się także A.J. Styles, który uważa, iż na Elimination Chamber nikt nie jest faworytem. Nie zmienia to jednak faktu, iż nikt nie powstrzyma go od zdobycia swojego momentu na WrestleManii. Bobby ma dość słuchania tych przechwalanek. Na arenie jednak pojawia się Brock Lesnar, który staje oko w oko z mistrzem. Sytuację próbuje wykorzystać Austin Theory, który atakuje od tyłu Bestię. Powoduje to, iż wszyscy zainteresowani opuszczają ring, a Brock dokańcza dzieło zniszczenia na uczniu McMahona.

 

Tag Team Match

The Street Profits vs. The Dirty Dawgs

Zwycięzcy – The Street Profits

Podczas walki przy stole komentatorskim obecny był Tommaso Ciampa, który po walce został zaatakowany przez Zigglera.

 

Na zapleczu Randy Orton stwierdza, że nadaje się na imprezy Riddle’a. Następnie podkreśla, że dziś pokona Setha Rollinsa.

W szatni Kevin Owens obraża Texas.

 

United States Championship Match

Damian Priest vs. A.J. Styles

Zwycięzca – Damien Priest

 

Alexa Bliss na kolejnej sesji terapeutycznej zauważa, że życie jest dobre. W zamian za to stwierdzenie, otrzymuje ona prezent. Psycholog ukazuje jej skrawki Lily oraz stwierdza, że ma pewien pomysł.

 

Handicap Match

Omos vs. Cedric Alexander & Shelton Benjamin

Zwycięzca – Omos

 

W ringu jest już Adam Pearce, a to oznacza, iż czeka nas ceremonia podpisania kontraktu przed walką o mistrzostwo kobiet. Na samym początku Becky proponuje Licie, by ta opuściła ring i zachowała swoje dziedzictwo. Jeszcze ma szansę się wycofać. Fani jednak przekonują legendę, by ta nie odpuściła. Lita podkreśla, że nie została jej jedynie jedna walka, a cały mistrzowski  cykl, po czym podkreśla kontrakt. Becky jest załamana takim obrotem spraw i opuszcza ring ze spuszczoną głową.

 

Gauntlet Match

Rhea Ripley vs. Nikki A.S.H.

Zwycięzca – Rhea Ripley

Rhea Ripley vs. Liv Morgan

Zwycięzca – Rhea Ripley

Rhea Ripley vs. Doudrop

Zwycięzca – Rhea Ripley

Rhea Ripley vs. Bianca Belair

Zwycięzca – Bianca Belair

Na zapleczu Alpha Academy zaburzają imprezę Riddla, niszcząc dekoracje i atakując go. Następnie mistrzowie Tag Team pojawiają się na arenie. Gable podkreśla, że nigdy w życiu nie oszukiwał i sam nie znosi tego u innych. Dlatego też jest zniesmaczony postawą RK-Bro, a także swoich dzisiejszych oponentów. Na video widzimy powtórkę ze starcia Dominika Mysterio z The Mizem z zeszłego tygodnia.

 

Tag Team Match

Alpha Academy vs. Rey & Dominik Mysterio

Zwycięzcy – Alpha Academy

Po walce Rey został zaatakowany przez znajdującego się podczas walki przy stole komentatorskim The Miza.

 

Psycholog stwierdza, iż nastąpił koniec sesji terapeutycznej. Od teraz Alexa może już mieć Lily przy sobie, gdyż skrawki jej zostały zaimplikowane w replikę. Kończąc sesję dowiadujemy się, iż Alexa dołącza do walki pań na Elimination Chamber.

 

Singles Match

Seth Rollins vs. Randy Orton

Zwycięzca – Seth Rollins

W trakcie walki Randy Orton został rozkojarzony przez Alpha Academy, które pojawiło się na arenie.