WWE Monday Night RAW 28 lutego 2022: Raport

Mamy poniedziałek, a zatem kontynuujemy przygotowania, wraz z federacją WWE, do największej gali w roku. To już dziś, w Columbia, w południowej Karolinie, Finn Balor będzie miał możliwość zdobycia mistrzostwa Stanów Zjednoczonych! Ponadto dowiemy się również co czeka Edge’a na zbliżającej się wielkimi krokami WrestleManii!

 

Show rozpoczyna jednak Kevin Owens, który zaprasza do swojego talk-show swego najlepszego przyjaciela. Gdy panowie są już w ringu Kevin zachwala Setha, ciesząc się, że na WrestleManii wezmą udział już jako mistrzowie Tag Team. Jego partner koncentruje się na kolejnym „momencie”, który będzie definiował jego karierę. Kanadyjczyk natomiast wykorzystuje okazję, aby zgnieść kapelusz kowbojski, który przyniósł ze sobą. Do KO Show zaproszeni zostają również Alpha Academy. Gospodarz programu krytykuje sposób mówienia Gable’a. Ten jednak nie wydaje się tym poruszony. Ponadto Rollins zapowiada, że WrestleMania to ich gala, a zatem nie ma możliwości, iż nie wystąpią oni na niej bez tytułów. Między wszystkimi dochodzi do kłótni w ringu, która kończy się Stunnerem dla Gable’a.

Tag Team Match

Alpha Academy vs. Seth „Freakin” Rollins & Kevin Owens

Zwycięzcy – Seth „Freakin” Rollins & Kevin Owens

 

Singles Match

Omos vs. T-Bar

Zwycięzca – Omos

 

Six Man Tag Team Women’s Match

Becky Lynch, Doudrop & Bianca Belair vs. Bianca Belair, Liv Morgan & Rhea Ripley

Zwycięzcy – Bianca Belair, Liv Morgan & Rhea Ripley

 

Singles Match

Robert Roode vs. Tommaso Ciampa

Zwycięzca – Tommaso Ciampa

Po walce zwycięzca został dodatkowo zaatowany przez Dolpha Zigglera. Po ataku ponadto zapowiedział, że jutro Ciampa wraz z mistrzem NXT będą cierpieć.

 

Tag Team Match

Dana Brooke & Reggie vs. Tamina & Tozawa

Zwycięzcy – Dana Brooke & Reggie

 

W ringu jest już rodzina Mysterio. Rey zapowiada, że na WrestleManii skończy się wygłupianie Miza. Dominik dodaje, że dziś jednak są skupieni przede wszystkim na walce z Hurt Business. Na arenie pojawia się jednak Miz, który kwestionuje słowa wypowiedziane przez Mysterio. Podkreśla, że jest jedynym dwukrotnym Grand Slam mistrzem, że pokonał Johna Cenę w walce wieczoru WrestleManii, daltego też nie pozwoli się obrażać kimś takim jak rodzina Mysterio. Logan Paul nie jest jedynie celebrytą, ale także jednym z najlepszych wrestlerów, jakich ta federacja kiedykolwiek widziała. Z pomocą A-Listera natomiast scementuje on swoje osiągnięcia.

Tag Team Match

Rey & Dominik Mysterio vs. The Hurt Business

Zwycięzcy – The Hurt Business

 

Tag Team Match

RK-Bro vs. The Street Profits

Zwycięzcy – The Street Profits

 

Austin Theory znajduje się w biurze Vince’a McMahona gdzie poleca swoje usługi w wywiadzie Chairmana z Patem McAffem. Ten jednak uważa, że nie jest to taki rodzaj show i nic mu tam nie grozi.

 

United States Championship Match

Damien Priest vs. Finn Balor

Zwycięzca i nowy mistrz – Finn Balor

Po walce Damien nie pogodził się z porażką. Zapowiedział, iż niedługo odzyska swoje mistrzostwo, a następnie zaatakował nowego mistrza.

 

W ringu jest już Edge, który liczy na to, iż ktoś stawi się w kwadratowym pierścieniu. Okazuje się jednak, że nikt dotychczas nie odpowiedział na jego wyzwanie. Nagle rozbrzmiewa muzyka A.J. Stylesa, który akceptuje wyzwanie WWE Hall Of Famera, który atakuje swojego nowego rywala. W ringu wywiązuje się bójka, którą zwycięża Edge. Następnie bije się on z myślami, by zaatakować Stylesa krzesłem do czego ostatecznie dochodzi.