Poznaliśmy rywala z którym zmierzy się Edge na WrestleManii 38 – Kto odpowiedział na jego wyzwanie?

Tydzień temu na RAW widzieliśmy Edge’a, który wygłosił promo o swojej karierze i najważniejszych pojedynkach, które toczył na poprzednich WrestleManiach. WWE Hall of Famer rzucił otwarte wyzwanie dla każdego, kto będzie chętny stanąć z nim do walki na „najwspanialszej scenie ze wszystkich”. 

Podczas dzisiejszego odcinka Monday Night RAW, Edge ponownie zjawił się w kwadratowym pierścieniu w oczekiwaniu na odpowiedź od wrestlera, który zdecyduje się wejść z nim do ringu na WrestleManii. Jak się okazało, nie trzeba było długo czekać na pojawienie się osoby, o której często mówiło się w kontekście pojedynku z oportunistą na WM-ce.

Na wyzwanie Edge’a odpowiedział nie kto inny, jak fenomenalny AJ Styles, który pojawił się tuż po wyjściu Rated R Superstara do ringu. AJ zaakceptował propozycję starcia z legendą WWE i oficjalnie ogłoszono, że dojdzie do konfrontacji Styles vs. Edge na WrestleManii.

Na tym się jednak nie skończyło, bo Kanadyjczyk brutalnie zaatakował swojego przyszłego rywala, w sposób jaki kiedyś został zaatakowany przez Randy’ego Ortona.

Edge najpierw kopnął Stylesa poniżej pasa, aby chwilę później zaatakować go krzesłem i wykonać na nim potężne Conchairto. Tym samym Rated R nie tylko poznał swojego oponenta na WM, ale również przeszedł heel turn i to on będzie ciemną stronę mocy w rywalizacji z AJ-em.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl