WWE NXT 31 sierpnia 2021: Raport

Pora na ostatnią sierpniową tygodniówkę od WWE! Federacja pragnie z pewnością zakończyć wakacje z przytupem, a pomóc w tym ma starcie L.A. Knighta z Johhnym Gargano, ponadto Tommaso Ciampa będzie chciał się zemścić na Ridge Hollandzie.

 

Singles Match

Mandy Rose vs. Sarray

Zwycięzca – Sarray

 

Singles Match

Kyle O’Reilly vs. Duke Hudson

Zwycięzca – Kyle O’Reilly

 

W ringu jest już Ilja Dragunov, który pokazał światu co oznacza bycie mistrzem NXT UK. Mistrz zastanawia się kto obecnie odważy się stanąć mu na drodze.

 

Na zapleczu Kay Lee Ray podkreśla, że jest tutaj, by pozbawić Raquel Gonzalez pasa, gdyż nikt z kobiet tu obecnych nie jest w stanie tego zrobić.

Na zapleczu jest też Carmelo Hayes, który zastanawia się na kim wykorzystać swój kontrakt na walkę o pas. Nagle wywiad przerywa Santos Escobar, który ostrzega, by ten nie mieszał się w jego sprawy.

 

Tag Team Match

Drake Maverick & Grayson Waller vs. Imperium

Zwycięzcy – Imperium

 

Singles Match

Johnny Gargano vs. L.A. Knight

Zwycięzca – L.A. Knight

 

Na zapleczu MSK prosi Williama Regal, by Danny Burch oraz Oney Lorcan dostali swoją szansę walki o pasy Tag Team. Generalny menadżer zapewnia im taką okazję w przyszłym tygodniu.

 

Singles Match

Raquel Gonzalez vs. Jessi Kamea

Zwycięzca – Raquel Gonzalez

 

Na zapleczu Samoa Joe podkreślił, że musiał zdobyć mistrzostwo NXT. Dziedzictwo jest istotne dlatego też teraz na nim spoczywa jarzmo, by tytuł był w dalszym ciągu prestiżowy. Mistrz zastanawia się kto teraz odważy się stanąć na jego drodze.

 

Singles Match

Roderick Strong vs. Ikemen Jiro

Zwycięzca – Roderick Strong

 

Singles Match

Tommaso Ciampa vs. Ridge Holland

Zwycięzca – Tommaso Ciampa

Po walce Pete Dunne wraz ze swoją grupą zaatakowali zwycięzcę jednak na pomoc przybyli MSK.