WWE NXT 25 maja 2021: Raport

Pora na najnowszy odcinek żółtej tygodniówki! To właśnie podczas niej dojdzie dziś do ringowego debiutu Franky Monet, a ponadto będziemy świadkami obrony pasa mistrzowskiego NXT przez Karriona Krossa w starciu z Finnem Balorem.

 

Tag Team Match

Shotzi Blackheart & Ember Moon vs. Raquel Gonzalez & Dakota Kai

Zwycięzcy – Shotzi Blackheart & Ember Moon

 

Na zapleczu Timothy Thatcher wraz Tommaso Ciampą podkreślili, że teraz skupiają się na Grizzled Young Veterans.

 

Singles Match

Bobby Fish vs. Pete Dunne

Zwycięzca – Pete Dunne

Po walce Bobby Fish został zaatakowany przez Oney Lorcana.

 

Na zapleczu „Swerve” wraz z Hit Row podkreślili, że zamierzają w przyszłości zdobyć każdy z możliwych tytułów mistrzowskich.

 

Singles Match

Mercedes Martinez vs. Zayda Ramier

Zwycięzca – Mercedes Martinez

Po walce na arenie pojawiły się tajemnicze czerwone światła, a na dłoni Martinez pojawił się znak „X”.

 

W ringu jest już Ted DiBiase wraz z Cameronem Grimesem, który zastanawia się dlaczego ten go zawstydza. Zauważył on, że posiadając pieniądze ludzie zawsze będą go lubić niezależnie o tego co będzie czynił. Hall of Famer odpowiada, iż widzi w Cameronie odrobinę siebie, dlatego też każe mu przejść przez piekło. Ponadto zachwala on jego umiejętności ringowe, jednak od kiedy ten stał się bogaty, przestał koncentrować się na walkach. Nagle na stage wychodzi L.A. Knight, który mimo tego, że nie jest milionerem, to może przenieść dziedzictwo Million Dollar Mana na poziom, na którym nigdy go nie było. Ted zachwala Knighta, co powoduje irytację Grimesa, który przestał być w centrum uwagi. Dlatego też kazał mu opuścić ring. Nie przyniosło to skutku, gdyż Knight zaatakował Camerona.

 

Na zapleczu Indi Hartwell poszukiwała Dextera Lumisa i dotarła do pomieszczenia, gdzie ten trzymał wszystkie wspólne rysunki.

 

Singles Match

Franky Monet vs. Cora Jade

Zwycięzca – Franky Monet

 

W ringu jest już Bronson Reed, który podkreśla, że nie była to łatwa droga, by dotrzeć na szczyt. Każda osoba, która będzie chciała zdobyć tytuł będzie musiała się wspiąć na gigantyczną górę. Nagle na stage wychodzi Legado del Fantasma, których lider podkreśla, iż urodził się jago mistrz. Po jego zwycięstwie mistrzostwo Północnej Ameryki przykuło jego uwagę, gdyż Meksyk również leży na tym kontynencie. Na pomoc Bronsonowi przybyli MSK, którzy pozbyli się nieproszonych gości z ringu.

 

Na zapleczu William Regal zapowiedział Triple Threat Match pomiędzy Pete Dunnem, Kyle’m O’ Raillym oraz Johnnym Gargano. Zwycięzca tej walki zostanie pretendentem do tytułu NXT i zmierzy się ze zwycięzcą dzisiejszej walki wieczoru na NXT TakeOver: In Your House.

 

NXT Championship Match

Karrion Kross vs. Finn Balor

Zwycięzca – Karrion Kross