WWE NXT 11 maja 2021: Raport

Pora na kolejną dawkę emocji związaną z żółtym brandem! To już dziś Kushida będzie bronił swojego tytułu w walce 2 out of 3 Falls z Santosem Escobarem. Ponadto może również dojść do zmiany posiadacza pasa wśród pań, gdyż Mercedes Martinez stanie przez szansą odebrania złota Raquel Gonzalez.

 

Singles Match

Karrion Kross vs. Austin Theory

Zwycięzca – Karrion Kross

Po walce w ringu zjawił się Finn Balor, który oznajmił mistrzowi, że nie ma w zwyczaju ustawiać się w kolejce i zażądał rewanżu.

 

Tag Team Match

MSK vs. Breezango

Zwycięzcy – MSK

 

Na zapleczu Johnny Gargano odwiedza Williama Regala, jest on zbulwersowany faktem, że za tydzień musi bronić swojego tytułu w walce z Bronsonem Reedem. By wyrazić swoje niezadowolenie decyzją generalnego menedżera, złamał on jego ołówek.

 

W ringu jest już Pete Dunne, który uważa, że mistrzostwo NXT należy do niego. Jeżeli ktoś ma odmienne zdanie powinien stanąć z nim w ringu. Niespodziewanie zostaje on zaatakowany przez Leona Ruffa.

Singles Match

Pete Dunne vs. Leon Ruff

Zwycięzca – Pete Dunne

 

NXT Women’s Championship Match

Raquel Gonzalez vs. Mercedes Martinez

Zwycięzca – Raquel Gonzalez

 

W ringu jest już Isaiah „Swerve” Scott wraz ze swoją świtą. Oznajmia on, że popełnił wiele błędów w trakcie swojej przygody w NXT, ale teraz znalazł się już na właściwej drodze. Teraz jednak otacza się on ludźmi, którzy pomogą mu się odnaleźć na właściwej drodze. Każdy z jego popleczników przedstawia się w oryginalny sposób.

 

Widzimy video, w którym tym razem Cameron Grimes bierze udział w aukcji w celu wylicytowania domu. Jego oferta zostaje jednak przelicytowana przez Milion Dollar Mena.

 

Singles Match

Kyle O’Reilly vs. Oney Lorcan

Zwycięzca – Kyle O’Reilly

Po walce Pete Dunne zaatakował zwycięzcę jednak niespodziewanie na odsiecz przybył… Bobby Fish!

 

Na zapleczu Bronson Reed podkreślił, że ma już dość Johnnego Gargano oraz całego The Way. Oznajmił także, iż przyszłotygodniowa walka o mistrzostwo odbędzie się w stalowej klatce.

 

2 out of 3 Falls NXT Cruiserweight Championship Match

Kushida vs. Santos Escobar

Zwycięzca – Kushida

Pierwszy punkt zdobył Santos Escobar, Kushida zdołał jednak pierw wyrównać, a następnie zwyciężyć w całym pojedynku.