WWE NXT 04 maja 2021: Raport

Mamy nowy miesiąc, a to oznacza kolejną dawkę emocji związaną z NXT! Już dziś w WWE Performance Center Ember Moon wraz z Shotzi Blackheart będą bronić swoich tytułów w Street Fight Matchu! Ponadto swój pierwszy występ w żółtym brandzie od czasu NXT Stand & Deliver zaliczy Finn Balor. Co będzie miał nam do powiedzenia był już mistrz?

 

Falls Count Anywhere Match

Isaiah „Swerve” Scott vs. Leon Ruff

Zwycięzca – Isaiah „Swerve” Scott

 

Austin Theory wraz z Johnnym Gargano dołączają do spotkania Williama Regala ze Scarlett Bordeaux. Mistrz Północnej Ameryki informuje, by później generalny menedżer NXT przygotował się na specjalne spotkanie. Austin Theory zaś podziwia rozmiar paznokci Scarlett.

 

Singles Match

Asher Hale vs. Cameron Grimes

Zwycięzca – Cameron Grimes

 

Na zapleczu Kacy Catanzaro oraz Kayden Carter podkreślają, iż koncentrują się na zdobyciu tytułów tag-team NXT. Do pań dołącza Franky Monet, która wyśmiewa ich ambicje i plany na zdobycie mistrzostwa.

 

Tag Team Match

Tommaso Ciampa & Timothy Thatcher vs. Grizzled Young Veterans

Zwycięzcy – Tommaso Ciampa & Timothy Thatcher

 

Na zapleczu Johnny Gargano domaga się od Williama Regala walki, na której szali nie będzie jego tytułu. Ten jednak pozostaje nieugięty i informuje, że Bronson Reed w dalszym ciągu pozostaje pretendentem do pasa. Ponadto Austin Theory załatwił sobie walkę w przyszłym tygodniu z Karrionem Krossem.

 

W ringu jest już Karrion Kross, który pragnie dać ludziom to czego pragną – walki. Jeżeli ktoś chce udowodnić swoją wartość powinien stanąć w ringu i stanąć z nim w szranki. Do ringu nadciąga Kyle O’Reilly, który żąda walki z mistrzem NXT. Na arenie pojawia się także Pete Dunne, którego nie obchodzi, że Karrion jest trzyma pas, gdyż on jest najtwardszym człowiekiem w tej grze. Do towarzystwa dołącza także Finn Balor, który podkreśla, iż na swojej drodze pokonał już zarówno Kyle’a, jak i Pete’a. Następnie Prince atakuje Karriona, a w ringu wywiązuje się bijatyka, z który powstrzymuje ochrona. Niespodziewanie mistrza NXT atakuje również Johnny Gargano wraz z Austinem Theorym, którym udaje się powalić mistrza.

 

Singles Match

Sarray vs. Zayda Ramier

Zwycięzca – Sarray

 

Singles Match

L.A. Knight vs. Jake Atlas

Zwycięzca – L.A. Knight

 

Candice LeRae przygotowuje się do walki w szatni wraz z Indi Hartwell, nagle z kwiatami za drzwiami pojawia się Dexter Lumis.

Toni Storm na zapleczu podkreśla, że jest gwiazdą globalnego wymiaru i niedługo wszyscy zapomną o istnieniu kogoś takiego jak Zoey Stark.

 

W ringu są już członkowie Legado Del Fantasma, których lider podkreśla, że jego celem jest odzyskanie mistrzostwa NXT Cruiserweight. Następnie pozostali członkowie grupy oznajmiają, iż koncentrują się na zdobyciu mistrzostw Tag Team i żądają od MSK szansy na osiągnięcie swojego celu. Nagle na telebimie pojawia się Kushida, który oznajmia, że za tydzień dojdzie do starcia o mistrzostwo NXT Cruiserweight pomiędzy nim a Santosem Escobarem.

 

Na zapleczu dochodzi do rozmowy pomiędzy Raquel Gonzalez a Mercedes Martinez, która jest głodna tytułu i w przyszłym tygodniu ma coś do udowodnienia. Mistrzyni natomiast oznajmia, iż w oczach pretendentki widzi słabość. Mercedes uważa, że to gdzie obecnie znajduje się Raquel jest jej zasługą i w jeden dzień zamierza zakończyć obecne panowanie.

 

Na mieście dochodzi do kolejnego segmentu z udziałęm Camerona Grimes i Teda DiBiase’ego, który dostał się do klubu, gdyż wcześniej go wykupił. Ponadto podkreślił, iż każdy ma swoją cenę.

 

NXT Tag Team Women’s Championship Match

Ember Moon & Shotzi Blackheart vs. Candice LeRae & Indi Hartwell

Zwycięzcy i nowe mistrzynie Tag Team – Candice LeRae & Indi Hartwell