WWE NXT 20 lipca 2021: Raport

Pora na najnowszy odcinek NXT! To właśnie w nim dowiemy się jaka przyszłość czeka Karriona Krossa po pokonaniu Johnnego Gargano i zadarciu z Samoa Joe. Ponadto Raquel Gonzalez będzie bronić swego tytułu w walce z Xią Li.

 

Na początek do ringu zmierza Samoa Joe, który żąda mistrza NXT. Na arenie jednak pojawia się William Regal, który uważa, że nie po to zatrudnił go w żółtym brandzie, by ten teraz wyzywał zawodników do walki. Ponadto Kross zaatakował jedynie sędziego Joe, a nie menedżera. William Regal zapowiada, że Karrion jest w drodze na NXT i jak już przybędzie należy rozwiązać problem pokojowo. Samoa Joe jednak kontruje mówiąc, że ktoś dziś pójdzie spać.

 

Tag Team Match

Kushida & Bobby Fish vs. Roderick Strong & Tyler Rust

Zwycięzcy – Kushida & Bobby Fish

 

Widzimy urywek, w którym to Drake Maverick chce pomóc Grimesowi w zaniesieniu bagaży L.A. Knighta na zaplecze żółtego brandu. Ten jednak nie pozwala na pomoc i ustawia się na walkę dziś w ringu z Maverickiem.

 

Singles Match

Franky Monet vs. Jacy Jayne

Zwycięzca – Franky Monet

 

Na zapleczu do Gargano i Austina dołącza Kyle O’ Reilly, który słyszał co ten mówił o nim w zeszłym tygodniu. Panowie również umawiają się na walkę dzisiejszego wieczoru. Ponadto Johhny informuje swego przyjaciela, iż ten może liczyć tylko na siebie w ringu.

 

Otrzymujemy wywiad z Bronson Reedem, który nie jest załamany utratą pasa. Wie, że musi on ciężko pracować na swój sukces. Dowiadujemy się, że stanie on w szranki z Adamem Cole’m w przyszłym tygodniu, gdzie dokończył to, co zaczął w zeszłym.

 

Singles Match

Kyle O’Reilly vs. Austin Theory

Zwycięzca – Kyle O’Reilly

 

W ringu jest już, wraz z pozostałymi członkami Legado Del Fantasma,Santos Escobar, który kieruje swoje słowa w stronę Hit Row. Powoduje to natychmiastą reakcję grupy, która pojawia się na stage’u, którzy obrażają Legado Del Fantasma. Po tym dochodzi do bójki w ringu, z której zwycięsko wychodzi Hit Row.

 

Na zapleczu Candice LeRae zwraca uwagę, że The Way ostatnio nic nie wychodzi. Indi jednak oponuje i nie chce, by Candice była tak brutalna dla wszystkich. Popełnia jednak błąd, gdyż wspomina o Dexterze co powoduje również irytację po stronie Johnnego.

 

Singles Match

Odyssey Jones vs. Andre Chase

Zwycięzca – Odyssey Jones

 

Singles Match

L.A. Knight vs. Drake Maverick

Zwycięzca – Drake Maverick

Po walce Knight kazał zaatakować Grimesowi Mavericka.

 

NXT Women’s Championship Match

Raquel Gonzalez vs. Xia Li

Zwycięzca – Raquel Gonzalez

 

W ringu jest już Samoa Joe, który żąda, by Kross pojawił się w ringu. Ten jednak ma inne plany i pojawia się jedynie na telebimie. Widzimy na nim, że Kross zaatakował Williama Regala. Joe momentalnie opuścił ring i zaczął ścigać mistrza NXT jednak ten zdążył odjechać zanim Samoańczyk go dopadł. W ten sposób też kończymy dzisiejszy odcinek NXT.