Hot News: Rozmowy na linii AEW – CM Punk!

Tak, to prawda. CM Punk może wrócić do wrestlingu w niedalekiej przyszłości.

Według informacji Fightful Select, były mistrz WWE rozmawiał z AEW na temat powrotu w charakterze aktywnego wrestlera. Federacja Tony’ego Khana miała zaoferować mu konkretną propozycję i to właśnie All Elite Wrestling jest w tym momencie najbardziej prawdopodobnym miejscem, w którym po latach spekulacji może wylądować CM Punk.

Oczywiście, póki co, nieznane są żadne konkretne szczegóły, łącznie z potwierdzeniem podpisania kontraktu. Wiadomo tylko, że Punk i przedstawiciel federacji prowadzili ciągłe rozmowy.

Również inne federacje były zainteresowane ściągnięciem CM Punka, gdy na areny wróci publiczność, ale żadna z nich nie złożyła mu konkretnej oferty.

Wracając do AEW, ani oni, ani CM Punk nie potwierdzili jeszcze doniesień, ale według źródła, osoby wysoko postawione w WWE uważają, że Punk zmierza do konkurencji i jest to tylko kwestia czasu.

Ulubieniec fanów wrestlingu, nie występował w ringu odkąd w 2014 roku odszedł z WWE. W przeszłości mówiło się już o tym, że Tony Khan był zainteresowany ściągnięciem go do swojej nowej federacji, ale wtedy na stole nie było jeszcze żadnej poważnej propozycji. W ostatnich wywiadach, CM Punk przyznał, że jest skłonny wrócić na ring, jeśli ktoś zaoferuje mu odpowiednią ofertę.

5 września w Chicago, a więc rodzinnym mieście Punka, odbywać się będzie gala AEW All Out. Czyżby to właśnie podczas niej miało dojść do powrotu o którym mówi się od lat?