Zmiana mistrzowska w ostatnim odcinku ROH TV, WWE rozpocznie współpracę z MLW?

» Podczas ostatniego odcinka ROH TV, Tony Deppen odebrał tytuł ROH World TV Championship Tracy Williamsowi. Co ciekawe, zawodnik nie ma podpisanego kontraktu z Ring of Honor, co potwierdził jakiś czas temu w wywiadzie dla Wrestling Inc. oraz wczoraj na Twitterze.

Deppen jest obecnie członkiem stajni Violence Unlimited, w której występują także Brody King, Homicide oraz Chris Dickinson.

» W ostatnich dniach, pojawiła się ciekawa informacja odnośnie ewentualnej współpracy WWE z MLW. Jak zaznaczono w Wrestling Observer Newsletter, WWE nie lubi mieć wizerunku federacji, która z nikim nie chce współpracować. Jeśli chodzi o wspólne interesy z MLW, rozmowy toczą się na wzór starej umowy z EVOLVE. Chodzi o to, aby dać niektórym zawodnikom, którzy nie mają okazji nigdzie występować, szansę pokazania się na galach innej federacji. Jak pamiętamy, do takich osób swego czasu zaliczał się Babatunde, który formalnie był zawodnikiem WWE, ale regularnie występował w EVOLVE.

Istnieje również pomysł stworzenia przez WWE własnej grupy podobnej do EVOLVE, jako cotygodniowego show nadawanego w Internecie.

Na ten moment, nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie. Rozmowy przedstawicieli WWE z przedstawicielami Major League Wrestling wciąż trwają.