D’Lo Brown o IMPACT Wrestling: “Znajdujemy naszą niszę i robimy to najlepiej, jak potrafimy”

Były wrestler, a obecnie komentator IMPACT Wrestling – D’Lo Brown gościł niedawno w “The Angle Podcast”. Podczas rozmowy, D’Lo wymienił trzy nazwiska z rosteru IMPACT, które uważa za kluczowe postacie.

“Deonna Purrazzo będzie przez długi czas twarzą Knockout’s Division. Ta kobieta ma wypisany sukces na sobie. Wchodzi i wychodzi jak gwiazda.

Eddie Edwards. To jest dopiero facet. Jest jak ten, który nosi flagę w tej federacji. Wciąż czekają na niego wspaniałe rzeczy.

Potem patrzysz na młodego gościa, takiego jak Ace Austin. Myślę, że ma potencjał, by stać się wyjątkowy w tej branży i być wielokrotnym IMPACT World Championem. Przyszłość naszej federacji rysuje się w jasnych barwach.”

D’Lo Brown wypowiedział się również na temat tego, jak radzi sobie IMPACT Wrestling w czasie COVID-19.

“Myślę, że znajdujemy naszą niszę i robimy to najlepiej, jak potrafimy. W erze COVID, gdy brakuje publiczności na żywo, produkcja telewizyjna sprowadza się do tego, jak dobry wrestling prezentujesz na ringu, jak dobre są historie, które masz. Myślę, że w tym czasie, IMPACT zrobił to lepiej niż ktokolwiek inny. Chodzi mi o to, że nie próbowaliśmy się ukrywać i umieściliśmy wrestling na pierwszym planie. To dowód naszej siły, by znaleźć miejsce w tej branży i mocno się go trzymać.”