Zmiany w zespole komentatorskim IMPACT Wrestling!

Federacja IMPACT Wrestling ogłosiła zmiany w zespole komentatorskim. Duet Josh Mathews & Madison Rayne zastąpią Matt Striker i D’Lo Brown!

Panowie zagoszczą przed mikrofonami już w najbliższą niedzielę podczas Hard To Kill i zostaną przy stanowisku komentatorskim przy kolejnych galach PPV oraz tygodniówce IMPACT.

Matt Striker pełnić będzie rolę komentatora play-by-play, zaś D’Lo Brown będzie “kolorowym komentatorem”.

Taka zmiana nie oznacza jednak pożegnania Josha Mathewsa z federacją. Wręcz przeciwnie – Mathews został awansowany na stanowisko Starszego Producenta. Będzie pracował zarówno nad tygodniówką jak i nad galami PPV. W związku z tym, podpisał nowy, długoletni kontrakt z IMPACT Wrestling. Jeśli chodzi zaś o jego żonę, 5-krotną mistrzynię Knockouts Madison Rayne, ma ona odnieść się do swojej przyszłości podczas gali Hard To Kill.

“Moja kariera play-by-play trwała prawie 20 lat – od WrestleManii przez Bound For Glory do niesamowitych momentów z IMPACT Wrestling na AXS TV. Produkcja pozwoli mi odegrać większą rolę w ogólnej produkcji naszego cotygodniowego programu, PPV oraz IMPACT+ Specials.” – skomentował Josh Mathews. “Ta zmiana to wspaniały proces, Matt i D’Lo wniosą świeżą energię i są gotowi do pracy. 2020 był wyjątkowym rokiem i zarówno ja jak i Madison Rayne będziemy wdzięczni za tę okazję. Nie możemy doczekać się tych ekscytujących zmian.” – dodał.

W pełnym oświadczeniu na stronie IMPACT Wrestling możemy również przeczytać wypowiedzi Matta Strikera i D’Lo Browna.