Oficjalnie: WWE Superstar Spectacle z emisją 26 stycznia. Wiemy kto wystąpi!

W dniu dzisiejszym na oficjalnej stronie internetowej WWE pojawiła się zapowiedź gali Superstar Spectacle.

Ogłoszone zostało, że będzie to 2-godzinne show, które zostanie wyemitowane 26 stycznia wyłącznie w Indiach na kanałach Sony Ten 1, Sony Ten 3 oraz Sony MAX. Wystąpią na nim gwiazdy RAW, SmackDown, a także NXT. Gala będzie dostępna z komentarzem angielskim i hindi.

Potwierdzone zostało, że event odbędzie się pod “Kopułą Gromów”, a w (jeszcze nieznanych walkach) udział wezmą m.in. WWE Champion Drew McIntyre, Rey Mysterio, Charlotte Flair, AJ Styles, Bayley, The New Day, Shinsuke Nakamura, Cesaro, Dolph Ziggler & Robert Roode oraz Ricochet. Ogłoszony został także występ WWE Hall of Famera Rica Flaira.

Oprócz doskonale znanych gwiazd, swoje umiejętności zaprezentuje także dziesięciu wrestlerów z Indii. Będą to:

  • Jinder Mahal, pierwszy WWE Champion pochodzenia indyjskiego
  • The Bollywood Boyz – Samir & Sunil Singh
  • Indus Sher – Rinku & Saurav, pierwszy całkowicie indyjski tag team w WWE
  • Jeet Rama, gwiazda NXT
  • Kavita Devi, pierwsza Hinduska z kontraktem w WWE
  • Uczniowie The Great Khaliego, potężni Giant Zanjeer & Dilsher Shanky
  • Guru Raaj, pierwszy urodzony w Indiach high flyer w WWE

“Cieszymy się, że możemy zaprezentować WWE Superstar Spectacle fanom w Indiach w Dniu Republiki. Przedstawimy najlepsze indyjskie talenty następnej generacji w WWE.” – powiedział dyrektor ds. przychodów, dystrybucji i dyrektor działu sportu w Sony Pictures Networks India, Rajesh Kaul.

Na stronie internetowej WWE możemy przeczytać, że Superstar Spectacle nie odbyłoby się, gdyby nie stale rosnąca popularność WWE w Indiach. Tygodniówki są tam jednymi z najczęściej oglądanych programów sportowych w telewizji. Nie brakuje także coraz to liczniej przybywających adeptów wrestlingu. Karta walk Superstar Spectacle ma zostać zaprezentowana na przestrzeni najbliższych dni.