Hot News: WWE India ogłasza “Superstar Spectacle”

W dniu dzisiejszym na oficjalnych profilach WWE India pojawił się post z tajemniczym logiem.

“Pierwsze w historii #WWESuperstarSpectacle już wkrótce.”

Jak można się domyślać, chodzi o galę WWE specjalnie dla Indii. Mniej oficjalnie poznaliśmy nieco więcej szczegółów. Możecie je przeczytać poniżej.

W październiku ub.r. dyrektor finansowy WWE Nick Khan ujawnił, że WWE zaczęło współpracę z partnerem telewizyjnym w Indiach, Sony. Razem mieli pracować nad eventem w 2021 roku, który ma koncentrować się na wygenerowaniu nowych gwiazd z Indii.

Wygląda na to, że z owych planów zrodziło się “Superstar Spectacle”. Wcześniej spekulowano też nad brandem NXT India i niewykluczone, że zbliżająca się gala ma być preludium do startu nowej tygodniówki. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku NXT UK, gdzie najpierw wyemitowano 2-dniowy turniej.

HeelByNature.com zamieściło na Twitterze reklamę nadchodzącej gali. Możemy w niej zaobserwować m.in. Jindera Mahala i The Bollywood Boyz. Jest to potwierdzeniem tego, że cały projekt będzie nakierowany wyłącznie pod indyjski rynek i raczej nie ma co spodziewać się czołowych gwiazd RAW i SmackDown.

Według powyższej reklamy, WWE Superstar Spectacle ma zostać wyemitowane we wtorek, 26 stycznia na indyjskiej stacji telewizyjnej Sony.