Uwaga na spoilery ze Stomping Grounds: Dwie walki zapowiedziane na RAW, Niska frekwencja w Tacoma Dome

» Po tym jak Ricochet odebrał pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych z rąk Samoa Joe, w segmencie zakulisowym spotkał się z AJ Stylesem, Karlem Andersonem i Luke Gallowsem. Ten pierwszy powiedział, że spotkają się na RAW, a WWE zapowiedziało oficjalnie ich starcie. Stawką walki nie będzie jednak United States Title. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwszy pojedynek AJ Stylesa od czasu konfrontacji z Sethem Rollinsem na Money in the Bank.

» Drugą zapowiedzianą walką na dzisiejsze Monday Night RAW jest Handicap Match – Roman Reigns vs Drew McIntyre & Shane McMahon. Jak wiemy, Big Dog pokonał McIntyre’a na Stomping Grounds. Pomimo znaczącej pomocy Shane’a, Drew nie był w stanie pokonać Romana. Czy w Handicap Matchu powiedzie im się lepiej?

» Jak informuje Matt Farmer z DEFY Wrestling, na arenie Tacoma Dome gdzie odbywało się Stomping Grounds obecnych było zaledwie 6,000 fanów. Jest to zdecydowanie jeden z najsłabszych wyników frekwencyjnych jeśli chodzi o gale WWE PPV odbywające się na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. Arena była bowiem w stanie pomieścić około 18,000 widzów. Dave Meltzer przekazał natomiast informację, że bilety na Stomping Grounds były nawet rozdawane w centrum handlowym dzień przed galą. Jak więc widać, pomimo tego oraz licznych promocji (np. kup dwa bilety w cenie jednego), frekwencja okazała fatalna. Połowa trybun była zasłonięta wielką, czarną kurtyną.