WWE wprowadzi rundy w walkach?, Duża gwiazda na backstage’u Stomping Grounds, Dyskusja Setha Rollinsa i Willa Ospreay’a na Twitterze

» Vince McMahon chce wprowadzić w życie zasadę w której walki telewizyjne nie byłyby przerywane reklamami. Cząstkę tego widzieliśmy w zeszłym tygodniu podczas 2 out of 3 Falls Match, gdzie reklamy puszczono dopiero po pierwszym pinfallu. Obecnie trwają dyskusje nad tym jak dokładnie miałoby zostać to przeprowadzone, a jednym z pomysłów jest wprowadzenie rund. Warto przypomnieć, że walki z podziałem na rundy odbywały się nie tak dawno w Impact Wrestling podczas pojedynków o tytuł Grand Championship.

» Za kulisami ostatniego Monday Night RAW oraz WWE Stomping Grounds PPV obecny był Bray Wyatt. Nie postanowiono jednak wykorzystać jego postaci, choć spekuluje się, że już wkrótce nastąpi jego powrót do ringu.

» Przed rozpoczęciem gali Stomping Grounds, Seth Rollins za pośrednictwem Twittera udostępnił jej zapowiedź dodając komentarz “Best pro wrestling on the planet. Period.”. Momentalnie zareagowało na to kilka innych gwiazd:

W trakcie gali i po jej zakończeniu dyskusja była kontynuowana: