Reakcja Amandy Huber na stroje The New Day, Jakie nastroje panowały za kulisami Royal Rumble?, Gwiazda ROH przedłużyła kontrakt z federacją

» Żona zmarłego w grudniu Brodiego Lee, Amanda Huber skomentowała ring gear The New Day, który zaprezentowali na Royal Rumble. Upamiętnia on jej męża, byłego mistrza Intercontinental, Tag Team i TNT.

“Moi ulubieni ludzie. Słowa nie mogą wyrazić miłości, jaką mam do tych trzech niesamowitych mężczyzn. Mam szczęście nazywać ich przyjaciółmi. Po prostu, wow. Nie miałam pojęcia, że przygotowują ten strój i jestem we łzach.”

Big E ujawnił później, że wystawia na aukcję swój strój, a dochody trafią do organizacji non-profit Foodlink NY z rodzinnego miasta Brodiego, Rochester.

» Nastrój za kulisami niedzielnego WWE Royal Rumble być ponoć pozytywny. Według WrestleVotes, klimat na backstage’u był uważany za najbardziej optymistyczną szatnię, jaką widziano od dłuższego czasu. Zauważono, że o tej porze roku, nastrój zazwyczaj jest optymistyczny ze względu na rozpoczynającą się drogę do WrestleManii, jednak w tym roku, prawdziwe znaczenie jest nieco inne. Gwiazdy WWE widzą bowiem “małe światełko na końcu ciemnego tunelu” odwołując się oczywiście do pandemii koronawirusa. Przypomnijmy, że w kwietniu, WrestleMania odbędzie się już na Raymond James Stadium przed 25-tysięczną publicznością na żywo.

» Ring of Honor poinformowało o przedłużeniu kontraktu z Jonathanem Greshamem. Jest to aktualny Pure Champion oraz ROH Tag Team Champion. Pasy drużynowe posiada wspólnie z Jay’em Lethalem. Jest on również głównym trenerem w ROH Dojo. Gresham podpisał kontrakt z Ring of Honor w 2011 roku. Nie wiadomo jeszcze jak długo będzie obowiązywała obecna umowa.