Kenny Omega reaguje na spot z wózkiem golfowym podczas Royal Rumble, Kane chwali Damiana Priesta, Snoop Dogg w mobilnej grze WWE

» Podczas walki Romana Reignsa z Kevinem Owensem na Royal Rumble, doszło do spotu nieco podobnego do tego, który widzieliśmy na jednym z Dynamite w 2020 roku. Wtedy udział w nim brali Kenny Omega, Matt Hardy i Sammy Guevara. Ten ostatni wcielił się w rolę uciekającego przed wózkiem golfowym, a w konsekwencji został potrącony. Na Royal Rumble, pretendent do tytułu Universal, Kevin Owens, co prawda nie uciekał, ale również został potrącony przez wózek golfowy. Niektórym fanom takie powtórzenie spotu się nie podobało, a Matt Hardy i Sammy Guevara na Twitterze udostępnili nawet video z tamtejszego Dynamite w ramach przypomnienia. Wywołało to oczywiście lawinę dyskusji, na co zareagował też obecny AEW World Champion Kenny Omega. Napisał on:

“Ludzie, wiem. Zrobili to dobrze, więc propsy dla wszystkich zaangażowanych.”

Po kilku interakcjach, Omega dodał:

“Rada dla wszystkich dziwnych, nadgorliwych fanów WWE. Jeśli próbujecie mnie wkurzyć, napiszcie na Twitterze coś kontrowersyjnego o grze video, którą lubię. Nie obchodzi mnie wyrażanie opinii na temat wrestlingu. To jest wasze zdanie.”

» Były WWE Champion Kane powrócił na tegoroczny Royal Rumble Match, gdzie wyeliminował Dolpha Zigglera i Ricocheta, jednak nie dał rady Damianowi Priestowi. W późniejszym wywiadzie, Kane wypowiedział się pozytywnie na temat byłej już gwiazdy NXT:

“Ma mnóstwo potencjału. Oczywiście chciałbym być w tej walce dłużej, ale on będzie wpływowym graczem w WWE. Myślę, że w przyszłości zobaczysz od niego wiele więcej takich chwil.”

» Raper, celebryta i WWE Hall of Famer, Snoop Dogg będzie grywalną postacią w mobilnej grze WWE Champions. Poniżej możecie zobaczyć trailer tego wydarzenia:

Ostatni raz, Snoop Dogg w środowisku wrestlingowym, widziany był w AEW. Spekulowano, że nie spodobało się to Vince’owi McMahonowi, ale jak widać, Snoop dalej pozostaje w pozytywnych relacjach z WWE.