Kto będzie przeciwnikiem Edge’a na WrestleManii?, Przyszłość Christiana w WWE, Vince McMahon opuścił Royal Rumble?

» Zwycięzcą męskiego Royal Rumble Matchu okazał się być “The Rated R Superstar” Edge. Zdaniem Dave’a Meltzera z F4Wonline.com, Edge będzie walczył na WrestleManii 37 z Romanem Reignsem. Na ostatnim RAW mieliśmy spotkanie twarzą w twarz Drew McIntyre’a i Edge’a, jednak według najnowszych doniesień, zwycięzca Royal Rumble będzie obecny również na najbliższym SmackDown.

» Jeśli chodzi natomiast o przyjaciela Edge’a, który powrócił na niedzielnym WWE PPV, Christiana, PWInsider donosi, że nie był to jednorazowy występ. Najprawdopodobniej, były mistrz świata wagi ciężkiej będzie teraz part-timerem. Za kulisami mówi się, że niewiele osób wiedziało o powrocie Christiana. Ponoć dostał on zielone światło od lekarzy na tydzień przed Royal Rumble. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wystąpił na tegorocznej WrestleManii.

» Wracając do Royal Rumble, według Ringside News, na gali zabrakło prezesa WWE Vince’a McMahona. Jest to dość zaskakująca informacja, zważywszy na to jak ważna jest dla całej federacji ta gala. Choć nie znamy przyczyny nieobecności McMahona, prawdopodobnie może chodzić o śmierć jego brata. Prezes WWE ominął przez to już kilka tygodniówek. Niedzielne Royal Rumble nadzorował przez telefon. Za produkcję odpowiedzialny był Kevin Dunn, podczas gdy Bruce Prichard kierował creative teamem. Całym show zarządzał Triple H. Jeśli chodzi o Royal Rumble Matche, żeńska walka została wyprodukowana przez Tysona Kidda, Adama Pearce’a, Chrisa Parka i Pata Bucka. Męska z kolei przez Shane’a McMahona, Jasona Jordana i Jamiego Noble.