Uwaga na spoilery! Kolejna gala w Arabii Saudyjskiej, Spięcie między Brockiem Lesnarem a Mattem Riddle, Szczegóły powrotu gwiazdy

» W trakcie gali Royal Rumble, WWE zapowiedziało kolejną galę w Arabii Saudyjskiej – Super ShowDown. Odbędzie się ona 27 lutego na King Fahd International Stadium w Riyadh. Transmisja tradycyjnie, za pośrednictwem WWE Network.

» Jak informuje Pro Wrestling Sheet, na zapleczu Royal Rumble miało dojść do sprzeczki pomiędzy Brockiem Lesnarem a Mattem Riddle. Gwiazdor NXT wielokrotnie podkreślał niechęć do Lesnara i to, że chciałby go wysłać na emeryturę. Mijając się wczorajszej nocy, mistrz WWE miał zatrzymać Riddle’a i pogadać o tym. Ponoć nie doszło do rękoczynów, ale sytuacja była dość napięta.

» Podczas Royal Rumble Matchu z udziałem mężczyzn, do akcji po 9-letniej przerwie powrócił “The Rated R Superstar” Edge. Pojawił się on z numerem 21 i wytrwał do finałowej trójki. WrestleVotes informuje, że Edge podpisał z WWE 3-letnią umowę. Inne źródła mówią, że choć faktycznie, jest to kontrakt na trzy lata, Edge będzie pełnił rolę part-timera. Oczywiście spodziewamy się jego walki na WrestleManii 36, a niewykluczone, że również na lutowej gali w Arabii Saudyjskiej.