WWE ogłasza występ Undertakera na SmackDown, Kalisto i Gran Metalik zapowiadają odejście z WWE, Tony Schiavone związany umową z AEW

» WWE ogłosiło, że The Undertaker powróci na SmackDown Live we wtorek 10 września podczas show w Madison Square Garden. Przypomnijmy, że noc wcześniej, także w tej legendarnej arenie odbędzie się Monday Night RAW.

» Kalisto i Gran Metalik z The Lucha House Party za pośrednictwem Twittera zdradzili, że na początku 2020 roku wygasają im kontrakty z WWE przy okazji zapowiadając swoje odejście z federacji:

Na tweet Kalisto odpowiedział Braun Strowman pisząc krótko: “Adios”:

» Jak donosi PWInsider, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów Monday Night Wars, Tony Schiavone stał się członkiem brandu AEW podpisując z nimi kontrakt. Stało się to po tym jak zainteresowane ściągnięciem Tony’ego do siebie było również WWE. Co ciekawe, Schiavone będzie mógł kontynuować komentowanie gal Major League Wrestling z którymi ma podpisaną 2-letnią umowę. Bez względu na to jaką rolę w AEW pełnić będzie Schiavone, jeśli pojawi się na TNT, będzie to dla niego oznaczało powrót na tą stację po raz pierwszy od 2001 roku.

» Tymczasem WWE Network dodało do swojej biblioteki 20 kolejnych odcinków WCW Saturday Night. Epizody pochodzą z 1993 roku i zawierają walki m.in. takich gwiazd jak Steve Austin, Sting, czy Ricky Steamboat.

» W najnowszym “Being The Elite” ogłoszone zostały lokalizacje czwartego i piątego odcinka AEW na TNT. Zostały nimi Pittsburgh (Petersen Events Center: 12 508 pojemności) oraz Charleston (Charleston Coliseum: 13 500 pojemności). Bilety na oba wydarzenia trafią do sprzedaży w najbliższy piątek. Przy okazji, Matt Jackson zdradził, że bilety na drugi odcinek w ilości 9,000 sztuk wyprzedały się w 22 minuty, a na trzeci w ilości 6,000 w 57 minut. I co ciekawsze, trwałoby to krócej, gdyby nie fakt, że strona Ticketmaster zawiesiła się z powodu zbyt dużego ruchu.