Uwaga na spoilery! Pierwotne plany na zwycięzców RR Matchów, Rekordowa frekwencja na Minute Maid Park, Duże nazwiska za kulisami, Gwiazda AEW parodiująca inwazję DX na WCW

» Zwycięzcami Royal Rumble Matchów okazali się Drew McIntyre oraz Charlotte Flair. Zdaniem Dave’a Meltzera, pierwotnie WWE planowało zwycięstwa Romana Reignsa oraz Shayny Baszler, choć jak się okazało, plany uległy zmianie. Po niedzielnym triumfie, McIntyre ma zawalczyć z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo WWE na WrestleManii 36. Bray Wyatt ma bronić tytułu Universal przeciwko Romanowi Reignsowi, a Edge podjąć ma Randy’ego Ortona. Na ten moment nie ma słowa o walce Charlotte Flair, ale najprawdopodobniej ta na WrestleManii spotka się z Becky Lynch o mistrzostwo kobiet RAW.

» WWE ogłosiło, że na Minute Maid Park w Houston podczas Royal Rumble pojawiło się 42,715 fanów. Oznacza to pobicie rekordu z koncertu Taylor Swift  na tym właśnie obiekcie, z 2011 roku. Ówcześnie, stadion odwiedziło 42,095 osób.

» Za kulisami Royal Rumble było kilka, dużych nazwisk. Zdaniem PWInsider, oto one: The Undertaker, Big Show, Kane, NXT Women’s Champion Rhea Ripley, Ruby Riott, Ember Moon, Nia Jax, Xavier Woods.

» Zwycięstwa Charlotte Flair pogratulował jej ojciec, 16-krotny mistrz świata Ric Flair:

» Do ciekawej sytuacji doszło przed rozpoczęciem gali, bowiem w okolicach stadionu w Houston, zabawkowym czołgiem jeździł… Sammy Guevara, gwiazda All Elite Wrestling. Miał on parodiować inwazję DX na WCW z roku 1998 jednocześnie nagrywając materiały na swojego vloga. Warto dodać, że Guevara mieszka w Houston.