Syn Rey’a Mysterio coraz bliżej debiutu, Co czeka nas w następnym odcinku NXT?, Kulisy RAW Reunion, Matt Taven o aktualnym stanie Ring of Honor

» Syn Rey’a Mysterio, Dominick Gutierrez może wkrótce zostać wmieszany w storyline WWE z udziałem jego ojca tym samym debiutując jako wrestler. 21-latek rozpoczął treningi już jakiś czas temu pod okiem Lance’a Storma, a Wrestling Observer Newsletter informuje, że na ten czas nie jest jeszcze gotowy na ringowy debiut, ale można się tego spodziewać w 2020 roku. Fabuła ma opiewać się na porażkach Rey’a, który będzie mocno je przeżywał, wtedy to właśnie do akcji wkroczyć ma jego syn Dominick.

» WWE potwierdziło, że w następnym odcinku NXT na WWE Network odbędzie się wyczekiwane starcie pomiędzy Killianem Dainem a Mattem Riddle.

» Na oficjalnym kanale na YouTube pojawił się zaś ciekawy filmik z kulisów RAW Reunion. Możecie obejrzeć jak na zapleczu witali się m.in. John Cena ze Stevem Austinem oraz jak na swój entrance szykował się Ric Flair:

» Ciekawej rozmowy dla WrestlingInc udzielił ostatnio mistrz Ring of Honor – Matt Taven. Wypowiedział się on m.in. o obecnym stanie ROH i wielu głosach krytyki:

“Nie jest tajemnicą, że jest to okres przejściowy dla ROH. Jednakże najlepszy wrestling na tej planecie nigdy się nie zmienił, niezależnie od tego kto przyszedł, a kto odszedł. (…) Czym zajmuje się ROH? Zawsze wraca z nową siłą i dostarcza fanom najlepszy wrestling na świecie. Spójrz na to co zrobili z Bandido, Tracy Williamsem, Markiem Haskinsem… Ci wszyscy goście to niesamowite talenty, a ty masz teraz świeże walki, których nigdy wcześniej nie widziałeś.”