Dwie walki oficjalnie zapowiedziane na RAW, Aktualizacja dotycząca powrotu Kane’a, Jakie starcie będzie main eventem gali ROH Death Before Dishonor?

» WWE ogłosiło, że podczas pierwszego odcinka Monday Night RAW po gali SummerSlam zobaczymy walkę o pasy mistrzowskie Women’s Tag Team. Zmierzą się w niej broniące tytułu Alexa Bliss i Nikki Cross z reprezentantami Japonii – The Kabuki Warriors. Oprócz tego zaplanowany jest pojedynek Dolpha Zigglera z The Mizem.

» Ostatnio informowaliśmy Was o powrocie Kane’a na live eventy WWE, jednak wszystko wskazuje na to, że jednak do tego nie dojdzie, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. WWE reklamowało Kane’a na gale 23 i 24 sierpnia, lecz rzecznik obecnego burmistrza Knox County stwierdził, że na ten miesiąc nie planowany jest powrót “Wielkiej Czerwonej Maszyny”.

» Według PWInsider, walką wieczoru gali ROH Death Before Dishonor będzie pojedynek o pas mistrzowski Ring of Honor – Matt Taven vs RUSH. Nadchodzące PPV odbędzie się 27 września w Las Vegas. Te same źródło poinformowało, że na ostatniej gali ROH – Summer Supercard na widowni zasiadło nieco ponad 1,000 fanów.