Mick Foley domaga się oddzielnego brandu WWE dla kobiet, Matt Hardy o relacjach ze swoim bratem, Seth Rollins reaguje na kurtki Young Bucks

» WWE Hall of Famer Mick Foley wystosował za pośrednictwem Twittera komunikat zaadresowany do prezesa WWE, Vince’a McMahona. Brzmi on następująco:

“Drogi Vincie, brand wszystkich kobiet MUSI zaistnieć w WWE. Chyba, że chcesz, aby AEW cię wyprzedziło. Z poważaniem, Mick.”

Słowa legendy hardcoru odnoszą się oczywiście do utworzenia oddzielnego brandu WWE wyłącznie dla kobiet. Czy zgadzacie się z tym pomysłem? Dotychczas, nigdy nie było mowy o stworzeniu czegoś takiego.

» Matt Hardy w wywiadzie dla ET Canada wyznał jak wyglądają jego obecne relacje z bratem Jeffem.

“Zawsze piszemy do siebie przed występami. Coś w stylu: “hej stary, będziesz dziś wieczorem?”, lub “kiedy będziesz?”, czy “co robisz?”. Myślę, że nie ma już żadnej konkurencji. Po prostu wspieramy się nawzajem, więc jest fajnie. Przecież były już takie czasy, kiedy ja byłem w WWE, a on w TNA. Albo on był w TNA, a ja w ROH. Chodzi mi o to, że wiemy jak to wygląda, a obecnie wspieramy się bardziej niż kiedykolwiek.”

Gwiazdor AEW pochwalił również Darby’ego Allina, obecnego mistrza TNT. Jego zdaniem, bardzo przypomina on Jeffa, publiczność go uwielbia, a jego walki zawsze mają dużą oglądalność.

» W zeszłym tygodniu na Dynamite, The Young Bucks mieli ubrane czarne, skórzane kurtki, bardzo podobne do tych, które w WWE nosił ostatnio Seth Rollins. Najwyraźniej, gwiazdor SmackDown zauważył to i postanowił napisać o tym na Twitterze:

“Gratuluję mojej kurtce udanej podróży przez zakazane drzwi!!” – napisał Rollins, odwołując się oczywiście do słów Tony’ego Khana, który zapoczątkował frazę “Forbidden Door”.

Chociaż Young Bucksi nie odpowiedzieli bezpośrednio na tweeta Setha Rollinsa, zaktualizowali opis swojego profilu na Twitterze:

“Co mogę powiedzieć, Tyler? Wspaniałe umysły! ROFL, przepraszam, ale musimy pobić twojego przyjaciela.”

W komentarzach, fani zauważyli, że to nie pierwszy raz, kiedy Young Bucks mieli na sobie niemal takie same kurtki, jakie wcześniej nosił Seth Rollins. Chociażby te czerwone z poniższego zdjęcia – zawodnik WWE powrócił w niej podczas Royal Rumble: