Newsy z Polskiej Sceny Wrestlingu – co słychać u KPW i MZW?

Duże odejścia z KPW

22 kwietnia Robert Star zaszokował polską społeczność wrestlingu ogłaszając swoje odejście z Kombat Pro Wrestling. Posiadacz pasa mistrzowskiego KPW napisał na Facebooku: Dziękuję wam za te wszystkie lata spędzone w Gdyńskim ringu. Pragnę wam także oznajmić że… 22 Maja możecie zobaczyć mnie w akcji w Kopenhadze w Federacji Bodyslam! Wrestling – Pumpehuset”. Zaraz po nim, nastąpiły kolejne odejścia:

  • Boskiego 2.0
  • Miry
  • Alisy
  • Daniela Bozy
  • Diany
  • Sawickiego

Jednocześnie, swoje pozostanie w KPW, oficjalnie ogłosili David Oliwa, Bianca, Eryk Lesak oraz Chemik. Nie wiadomo jaka przyszłość czeka pozostałych zawodników, jednak na ten moment, żadne inne odejścia raczej nie są planowane.

Do całej sytuacji odniósł się prezes KPW, Krystian Malinowski:


Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną tylu odejść może być to, że na horyzoncie wyłania się nowa polska organizacja wrestlingu. Czy to prawda? Zobaczymy 😉

“Szczecińska masakra siekierą ręczną”

Tymczasem Kombat Pro Wrestling kontynuuje swoją działalność. Ciekawą historię sprzed 8 lat w ramach “Wieczoru kawalerskiego” opowiedział nie kto inny, jak Piękny Kawaler. Zachęcamy do wysłuchania:

Powrót do treningów w Trójmieście

Obecna sytuacja pandemiczna pozwala KPW wznowić treningi. Zainteresowani?

Wystarczy napisać prywatną wiadomość na fan page’u trójmiejskiej organizacji. Warto spełniać swoje marzenia!

Trzeci odcinek Project Basement

Przenosimy się na południe kraju, a konkretniej do Maniac Zone Wrestling. Ci bowiem kontynuują swój program Project Basement. Walką wieczoru ostatniego odcinka był 2 out of 3 Falls Match pomiędzy Madmanem Charlie a Jacobem Cranem. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Przyszłość Jacoba Crane’a

Po ostatnim Project Basement, niejasna jest przyszłość Jacoba Crane’a. Wiemy już jednak, że w ringu MZW go nie zobaczymy. Na Facebooku ogłosił, że oficjalnie opuszcza polską organizację.

Utalentowany Crane chce rozwijać swoją karierę i najprawdopodobniej czeka go teraz przygoda za granicą.