Informacje z Polskiej Sceny Wrestlingu – 12.07.2019

Powracamy ze stałą porcją newsów na temat dwóch polskich organizacji wrestlingu – Kombat Pro Wrestling oraz Maniac Zone Wrestling.

» KPW przygotowuje się obecnie do swojej największej gali roku – Godziny Zero. Po drodze jednak mały przystanek w postaci show pod nazwą „KPW OldTown 4”, które odbędzie się już w najbliższą sobotę na imprezie zamkniętej. Karta walk, przynajmniej na ten moment jest nam nieznana.

» Powracając jednak do Godziny Zero, federacja zapowiedziała na galę występ gwiazdy WWE NXT UK, który będzie najprawdopodobniej przeciwnikiem Roberta Stara w walce o pas mistrzowski KPW. Inną opcją jest oczywiście pojedynek z Pięknym Kawalerem, który to pierwotnie chciał walki ze Starem, jednak ten zdecydował się nie przyjmować jego wyzywania.

Fani spekulują, że tajemniczym gościem z UK może być Primate, Wolfang lub Dave Mastiff, choć najbardziej prawdopodobny wydaje się być właśnie Primate.

» Gala KPW Godzina Zero 2019 odbędzie się 17 sierpnia w Gdyńskim Centrum Sportu. Bilety na wydarzenie w cenie 35 zł można zakupić na stronie Kup Bilecik (https://www.kupbilecik.pl/imprezy/39904/Gdynia/Gala+Wrestlingu%3A+KPW+Godzina+Zero+2019/).

» Federacja promuje także swój obóz letni, który zaplanowany jest na dni 5-18 sierpnia w Gdyni:

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2329875693937213/.

» Przechodzimy do informacji z Maniac Zone Wrestling. A, tam również przygotowania do kolejnej gali trwają w najlepsze. Już 24 sierpnia we Wrocławiu odbędzie się gala MZW Project 6: Death & Glory. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas mistrzowski MZW – broniący tytułu Damien Rothschild vs Asmund. Bilety w cenie od 20 zł dostępne na mzw.evenea.pl.

» Oprócz walki o pas mistrzowski zapowiedziane zostało także starcie Justina Joy’a z Jacobem Cranem. Następne pojedynki zostaną ogłoszone wkrótce.

» Polska Akademia Wrestlingu z którą ściśle współpracuje MZW zaprasza na Kurs Letni – odbędzie się on w dniach 19-24 sierpnia we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. Obecnie trwa promocja, której szczegóły możecie zobaczyć poniżej:

Po więcej informacji zapraszamy na Facebooka: https://www.facebook.com/events/2220531618260708/