KPW News: Szczegóły dotyczące gali SzlamFest oraz Zapowiedziane walki

Kombat Pro Wrestling ogłosiło, że gala na SzlamFest odbędzie się w Gdańsku w dniu 4 lutego w klubie B90. Przed rozpoczęciem gali o godzinie 15.30 odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem wrestlerów KPW. Natomiast o godzinie 19:00 będziemy świadkami niesamowitego widowiska. Na gali wystąpią głównie zawodnicy z Polski oraz wrestler z węgierskiej federacji HCW, który od momentu powstania KPW regularnie pojawia się na eventach w Polsce.

Pierwszą z ogłoszonych walk, będzie starcie Fatal 4-Way. Czterech zawodników, każdy jest sam, zwycięzcą zostaje ten, który jako pierwszy położy na łopatki i odliczy któregokolwiek z rywali.

Zdjęcie użytkownika Kombat Pro Wrestling.

Peter Pannache vs Kamil Aleksander vs Mateusz Kowalski vs Victor Rosetti

Drugą ogłoszoną walką będzie starcie dwóch poważnych kandydatów do pasa mistrzowskiego KPW.
Obaj są zdeterminowani i obaj wiedzą, że zwycięstwo w tym pojedynku będzie oznaczać krok w stronę realizacji celu, a przegrana 2 kroki w tył. Kto okaże się lepszy?

Zdjęcie użytkownika Kombat Pro Wrestling.

Gracjan Korpo vs Robert Star

Kolejnym pojedynkiem będzie gratka dla miłośników krzeseł, stołów i innych przedmiotów latających po ringu. Hardcore match!
Obaj zawodnicy słyną z zamiłowania do tego rodzaju pojedynków oraz mają pewne niedokończone sprawy z gali Arena 2. Śmiało można zatem założyć, że nie będzie to czysta, sportowa rywalizacja. Jeden wyjdzie z tarczą, drugi na tarczy.

Zdjęcie użytkownika Kombat Pro Wrestling.

Ron Corvus vs GREG

Po kilkumiesięcznej przerwie, znów będzie można obejrzeć walkę kobiet na gali KPW. I to nie zwyczajną walkę! Panie i panowie, przed nami Pillow fight match! Ring, dwie zawodniczki, miękkie łóżko, poduszki i skąpe stroje.

Zdjęcie użytkownika Kombat Pro Wrestling.

Bianca vs Mira

Walką wieczoru będzie starcie starcie drużynowe, w którym Mistrz KPW Piękny Kawaler i jego nowy uczeń Kaszub zmierzą się z odnoszącymi coraz większe sukcesy tag teamowe Boskim Ostrowskim i Davidem Oliwą.

Piękny Kawaler & Kaszub vs Boski Ostrowski & David Oliwa

Więcej informacji znajdziecie pod tym Linkiem.