KPW SzlamFest 04.02.17 – Wyniki (+ mini wywiad z Peterem Pannache)

Na początek lutego, zawodnicy Kombat Pro Wrestling zaprezentowali swoje umiejętności na konwencie SzlamFest cechujący się tzw. kulturą śmieciową lat 80. i 90. Widzowie zebrani wokół ringu mogli przypomnieć sobie wspaniałe wyczyny gwiazd światowego wrestlingu, których byli świadkami za małolata oglądając gale WCW na Polsacie 2.

Trójmiejska federacja przygotowała na tą okazję 5 ekscytujących walk, a ich wyniki możecie przeczytać poniżej:

Singles Match
Robert Star def. Gracjan Korpo

Fatal 4 Way Match
Peter Pannache def. Kamil Aleksander, Mateusz Kowalski, Victor Rosetti

Hardcore Match
Ron Corvus def. GREG

Pillow Fight Match
Bianca def. Mira

Tag Team Match
Piękny Kawaler & Kaszub def. Boski Ostrowski & Dawid Oliwa

Po gali jeden z zawodników Kombat Pro Wrestling – Peter Pannache udzielił nam krótkiego wywiadu:

1. W sobotę podczas gościnnego występu KPW na SzlamFest odniosłeś niebywały sukces wygrywając w Fatal 4 Way Matchu z Kamilem Aleksandrem, Mateuszem Kowalskim oraz Victorem Rosetti. Co mógłbyś powiedzieć o tej walce?

Nie była ona łatwa, 3 przeciwników, w tym znany wszystkim Kamil Aleksander, postawiłem sobie w niej jeden cel, dać z siebie wszystko, co też się opłaciło jak widać po wyniku samego starcia ?

2. Trzeba przyznać, że występ Kombat Pro Wrestling na SzlamFest można zdecydowanie zaliczyć do udanych. A, jak Tobie podobała się atmosfera panująca w B90 Klub? Chciałbyś tam wrócić?

Było magicznie, jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie że była to najlepsza gala do tej pory. Klub okazał się bardzo klimatycznym miejscem ponieważ, jest to stara stocznia przerobiona na klub, lecz z zachowaną infrastrukturą stoczniową co samo w sobie ma świetny klimat, dodać do tego sam szlamfest który był świetną imprezą i wychodzi przepis na bardo fajną galę. Mieliśmy bardzo profesjonalne oświetlenie oraz dźwięk więc jak widać organizatorzy przyłożyli się, za co jestem im bardzo wdzięczny. Czy chciałbym tam wrócić? Oczywiście, szczególnie kiedy mogę tam walczyć.

3. Po gali, Robert Star opublikował na Facebooku niepokojące zdjęcie, na którym widać jak towarzyszyłeś mu w szpitalu. Mógłbyś przybliżyć nam więcej szczegółów na ten temat?

Tak, byliśmy w szpitalu aby upewnić się czy wszystko w porządku z nami, Robert miał problem z poruszaniem przedramieniem a ja z barkiem, zostało nam wykonane prześwietlenie oraz oględziny po czym zostaliśmy wysłani do domu aby wypoczywać, zobaczymy za kilka dni jak sytuacja się rozwinie.

4. Jakie są następne cele Petera Pannache?

Kolejne cele, hmm , przede wszystkim być dalej w tym co kocham robić a co będzie potem zobaczymy, nie jestem z tych co planują, raczej staram się żyć w teraźniejszości i wykorzystywać każdy dzień do maksimum.

Polajkujcie fan page Petera, aby śledzić jego poczynania na bieżąco!

Peter Pannache: https://www.facebook.com/PeterPannache/

Kombat Pro Wrestling: https://www.facebook.com/kpwrestling/