KPW Arena 9: Na krawędzi – Zapowiedź

Już dzisiaj, tj. 10 marca 2018, w gdańskim klubie B90 będziemy świadkami niesamowitego eventu o nazwie SzlamFest 2: Zemsta szlamu. Rok temu impreza ta przyciągnęła dużo ludzi, dziś wszystko wskazuje na to, że będzie ich jeszcze więcej. Wszystko za sprawą ciekawie zapowiadającej się gali Kombat Pro Wrestling, która rozpocznie się podczas imprezy o godz. 20:00.

Dla KPW będzie to już dziewiąta edycja “Areny”. Karta walk wygląda naprawdę okazale, a ostatnie tygodnie w federacji obfitowały w wiele zaskakujących momentów.

Kamil Aleksander utworzył bowiem grupę przeciwko Kawalerii do której należą Boski Ostrowski, Dawid Oliwa i Peter Pannache. Gdy, pierwszy polski mistrz zaoferował dołączenie do sojuszu Robertowi Startowi, ten odmówił twierdząc, że da radę pokonać Kawalera w pojedynkę. I tak oto narodził się pojedynek Kamil Aleksander vs Robert Star, którego zwycięzca zmierzy się o mistrzostwo KPW przeciwko liderowi Kawalerii. Zobaczcie jak prezentuje się pełna karta walk!

Kawaleria odgrywa ostatnio kluczową rolę na każdej z gal KPW. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć ze sobą. Posiadacz tytułu KPW OldTown będzie musiał bronić go w starciu z pretendentem Kaszubem. Jak potoczy się te starcie? Czy rzeczywiście dojdzie do walki pomiędzy członkami Kawalerii, czy też skończy się to jak niegdyś pamiętne, choć niekoniecznie chlubne starcie Hulka Hogana z Kevinem Nashem o tytuł WCW? Z całą pewnością jest to jedne z najciekawszych zestawień Kombat Pro Wrestling w ostatnim czasie.

Widzieliście kiedyś Triple Threat Tag Team Match na gali polskiego wrestlingu? W ringu obecnych będzie trzech legalnych zawodników z każdej drużyny. Zmiany następować mogą tak jak w przypadku tradycyjnego tag team matchu. W jednym narożniku Mateusz Kowalski i Adam Bravo, w drugim Boski Ostrowski i Peter Pannache, który zastępuje nieobecnego Dawida Oliwę, a w trzecim Sawicki i Rosetti, czyli nowi członkowie Kawalerii. Można być pewnym, że walka ta będzie obfitowała w wiele efektownych akcji. Już sam tag team Kowalskiego z Bravo to połączenie niesamowitej sprawności, wysokich lotów i młodości. Czy są oni jednak w stanie wygrać? Ciężko powiedzieć, lecz na pewno dużo prawdopodobniejsze wydaje się zwycięstwo Sojuszu lub Kawalerii.

Rok temu publiczności ze SzlamFestu, Ron Corvus wyjątkowo przypadł do gustu. Stoczył wtedy niezwykle hardcorową walkę z Gregiem. Dziś przyjdzie mu walczyć z Gracjanem Korpo, którego uszkodził na KPW Godzina Zero wykonując mu dewastujący Piledriver. Polak będzie chciał się zemścić na Corvusie, jednak nie będzie miał łatwego zadania. Nie ma potwierdzenia, czy ich starcie odbędzie się w jakiejś specjalnej stypulacji, niemniej jednak Corvus zawsze wymyśli coś, żeby jak najbardziej dobić swojego oponenta. Należy przypomnieć także fakt, że jest on posiadaczem kontraktu umożliwiającego mu walkę o pas mistrzowski KPW w dowolnym wybranym przez siebie momencie.

Nie może zabraknąć także pojedynku z udziałem kobiet. A, będzie to starcie członkini Kawalerii, Alisy z sekretarką Pana Prezesa, Biancą. Na pewno doświadczenie stoi po stronie Biancii, natomiast Alisa po przejściu na stronę Kawalera może wydawać się jeszcze mocniejsza niż dotychczas. Rok temu, wrestlerka z Zielonej Góry pokonała Mirę w walce typu Pillow Fight Match. Czy tym razem da radę jej siostrze?

Czas przejść do najważniejszego punktu gali. Kamil Aleksander vs Robert Star. Zwycięzca dostanie możliwość walki o pas mistrzowski KPW. Dzieli ich wiele, łączy jedno. To chęć dopadnięcia w swoje ręce Pięknego Kawalera. Pierwszy polski mistrz próbował tego już podczas pierwszej edycji Godziny Zero, był to wówczas pierwszy, historyczny pojedynek o pas mistrzowski Kombat Pro Wrestling. Wtedy lepszy okazał się być Kawaler. Aleksander musiał przełknąć gorycz porażki, lecz jak widać, długo nie mógł żyć z myślą, że kiedyś z nim przegrał. Nie mógł też patrzeć jak Kawaleria robi co chce w KPW. Stworzył więc sojusz, do którego jednak nie zgodził się dołączyć Robert Star. Ich walka pokaże nam który z nich bardziej nadaje się na oponenta dla Kawalera. Przegrany będzie niestety musiał ustawić się na końcu kolejki. Ciekawa kwestia jest także tego, co będzie w przypadku przegranej Kamila. Czy członkowie Sojuszu odwrócą się od niego? A, może dziś pomogą mu w zwycięstwie? Nie byłoby to nic godnego, niemniej jednak jak to mówią, wszystko jest możliwe.

Tak zatem prezentuje się cała karta walk na dzisiejszą galę KPW Arena 9: Na krawędzi. Czy czegoś brakuje? A, no tak. Swojego pojedynku nie ma przecież lider Kawalerii, Piękny Kawaler. Otóż po obejrzeniu pierwszego odcinka programu “Iron Majdan” emitowanego na TVN, mistrz KPW postanowił rzucić wyzwanie do walki… Radosławowi Majdanowi. Zobaczcie sami!

Jak na razie polski celebryta w żaden sposób nie odpowiedział na rzucone wyzwanie, nie ma nawet pewności, czy je obejrzał. Jego pojawienie się na dzisiejszej gali byłoby więc olbrzymią niespodzianką.

KPW Arena 9: Na krawędzi… Dziś… Godz: 20:00… Klub B90… Będzie się działo!