KPW News: Podsumowanie ostatniej gali, Kontuzja Roberta Stara, Wypowiedź Rona Corvusa, Trening

Za nami fenomenalna gala Kombat Pro Wrestling, która odbyła się 4 lutego w klubie B90 w Gdańsku.

Pod tym LINKIEM znajdziecie wyniki, zdjęcia oraz mini wywiad z Peterem Pannachem, który był objawieniem tejże gali.

Niespodziewanie podczas pojedynku z Gracjanem Korpo urazu nabawił się Robert Star, który będzie musiał zrobić sobie przerwę od występów w ringu na co najmniej 3 – 4 miesiące. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Poniżej przedstawiamy kilka wpisów Roberta Stara z jego oficjalnego konta na facebooku, które pojawiły się tuż po gali:


Tak oto do ringu wychodził mistrz KPW Piękny Kawaler wraz ze swoimi uczniami. Impreza była w klimacie lat 80 i 90. To wejście również ma w sobie coś z tamtego okresu. Starsi fani wiedzą doskonale o co chodzi 🙂

Fani zgromadzeni w klubie B90 mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo wypowiedź węgierskiego zawodnika Rona Corvusa. Odniósł się on do słów Grega, który chwilę wcześniej podał w wątpliwość jego umiejętności ringowe oraz znajomość języka polskiego.

Kolejny trening Szkoły Wrestlingu KPW odbędzie się w weekend 18 i 19 lutego w Gdyni. Zapraszamy zarówno stałych bywalców, jak i nowicjuszy chętnych postawić pierwsze kroki w świecie wrestlingu. Trening jest otwarty dla obu płci. Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1217100281738864/

* Trening dla osób pełnoletnich. W przypadku gdy masz 16-17 lat wciąż możesz wziąć udział w treningu, jeśli będziesz miał/a przy sobie pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo.

* Zapraszamy do obejrzenia materiału o Szkole Wrestlingu KPW:

* Kadra trenerska jest złożona z najlepszych polskich zawodników, z wieloletnim doświadczeniem – Kamil Aleksander i Piękny Kawaler.

Przydatne linki:

Strona: http://www.kpwrestling.pl/
Fan Page: https://www.facebook.com/kpwrestling/