KPW News: Zapowiedź kolejnych gal, Występy polskiej wrestlerki i wiele więcej…

* Zaledwie cztery dni temu dowiedzieliśmy się, że 8 kwietnia w gdyńskim klubie Atlantic odbędzie się gala KPW Arena 6. Już wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się niespodzianka dotyczące powyższego wydarzenia.

* 11 marca w Berlinie odbyła się gala ”Womens Wrestling Revolution 3”, której organizatorem była federacja German Wrestling Federation. Podczas tego wydarzenia wystąpiła dobrze wszystkim znana Bianca, która wraz z Laurą Wellings została pokonana przez Jamie Hayter oraz Pollyanne. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z udziałem pięknej zawodniczki oraz jej wpis jaki pojawił się na oficjalnym profilu na facebooku:

Zdjęcie użytkownika German Wrestling Federation GWF.

* 1 MARCA Około godziny 10:00 w studiu Dzień Dobry TVN pojawiła się pierwsza dama polskiego wrestlingu Bianca, która opowiedziała o swojej przygodzie z wrestlingiem. Pod tym ‘LINKIEM‘ przedstawiamy skrót w formie wideo z występu zawodniczki KPW:

Warto również zwrócić uwagę na komentarze 😉

* Federacja poinformowała, że…..

* Kilka dni po gali Kombat Pro Wrestling na SzlamFest dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku odbędzie się kolejny pokaz w klubie B90 w Gdańsku. Poniżej przedstawiamy plakat zapowiadający to wydarzenie:

* Skrót z gali KPW @ Szlamfest :

* 18 i 19 marca w Gdyni odbędzie się ”Trening wrestlingu KPW”. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące obozu szkoleniowego: