Shaq zapytał Johna Cenę podczas programu na żywo, czy ten widział jego debiut w AEW. Co odpowiedział Cena?

» John Cena był gościem specjalnym podczas jednego z ostatnich odcinków “NBA on TNT”. 16-krotny mistrz świata WWE przebywa obecnie w Vancouver, gdzie trwają nagrania do najnowszego filmu z jego udziałem. Wkrótce ukaże się natomiast “Suicide Squad”, gdzie Cena gra postać The Peacemakera. Oprócz tego, Cena podczas “NBA on TNT” promował najnowsze reality show, którego jest współgospodarzem – Wipeout.

W panelu “NBA on TNT” tradycyjnie zasiadał Shaquille O’Neal, który zapytał Johna Cenę, czy widział jego debiut w wrestlingu na gali AEW.

Lider Cenation odpowiedział wymijająco:

“Jestem zabunkrowany w Vancouver, ponieważ oni naprawdę trzymają się zasad lockdownu. Słyszałem, że zadebiutowałeś w ringu. Odpowiem na twoje pytanie, pytaniem. Jak się z tym czułeś? Kiedy opadł kurz po bitwie, co sądzisz o swoim występie?”

Shaq odparł, że chce reprezentować wrestlerów w pozytywny sposób i że jego zdaniem poradził sobie całkiem nieźle.

W trakcie wypowiedzi Johna Ceny, stacja TNT puściła w tle fragmenty z AEW Dynamite. Sam Cena nie wymówił nawet nazwy AEW, a na koniec stwierdził, że Shaq byłby świetny w WWE, po czym kończąc wypowiedź zaprosił wszystkich raz jeszcze do oglądania Wipeout z jego udziałem.