Poważna kontuzja gwiazdy IMPACT Wrestling!

Gwiazda IMPACT Wrestling i lider stajni Violent By Design, Eric Young wyjawił w podcaście Wrestling Perspective, że podczas ostatnich tapingów nabawił się poważnej kontuzji.

“Na ostatnich tapingach, zerwałem więzadła krzyżowe. To pierwszy raz, kiedy doznałem kontuzji. W piątek musiałem opuścić galę na której byłem zabookowany. Taka sytuacja przydarzyła się pierwszy raz w ciągu 24 lat mojej kariery, to frustrujące. Nigdy nie byłem kontuzjowany.

Za półtora tygodnia muszę mieć operację, ale to będzie długa, długa droga.”

Były IMPACT World Champion ujawnił, że będzie nieobecny przez 6-9 miesięcy. Wyznał także, że kontuzja przydarzyła mu się podczas walki z Jamesem Stormem, która zostanie wyemitowana w najnowszym odcinku IMPACT!:

“Celuję w sześć miesięcy. Zawsze byłem bardzo wytrzymały, leczyłem się bardzo szybko, ale moje wiązadła są całkowicie zerwane, o czym nie miałem pojęcia. Stało się to podczas poniedziałkowej walki ze Stormem. Skończyło się, tak jakby nic się nie stało.

Tego samego dnia wziąłem udział w hardcorowym Eight Man Tag Team Matchu, a we wtorek walczyłem z Eddiem Edwardsem. To było jakieś 20 minut na jednej nodze, a mógłbym postawić ten pojedynek przeciwko wszystkiemu, co jest emitowane w dowolnym momencie dla każdej federacji wrestlingu na całym świecie. Zrobiłem to na jednej nodze. Jestem z tego bardzo dumny.”

O zerwaniu więzadeł, Eric Young dowiedział się w piątek. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!