Raport z Monday Night Raw: 29.03.2021

Już za niecałe 2 tygodnie odbędzie się Wrestlemania 37. Czy wczorajsze RAW namieszało w karcie walk lub rzuciło nowe światło na poszczególne rywalizacje? Dowiecie się tego w poniższym raporcie.

RAW rozpoczęło się segmentem z udziałem The Hurt Business. MVP zapewnił wszystkich, że Bobby Lashley opuści Największą ze Scen jako WWE Champion. The All-Mighty ogłosił, że każdy kto pokona Drew McIntyre’a, będzie wynagrodzony walką o WWE Championship na Wrestlemanii 37. Nie zgłosił się żaden ochotnik, a między członkami The Hurt Business doszło do kłótni. Lashley wytknał Alexandrowi i Benjaminowi, że ci psują jego wizerunek i jest zawiedziony tym, że 2 tygodnie temu stracili RAW Tag-Team Championship na rzecz New Day. Rozpoczęła się przepychanka, a mistrz wymierzył cios w stronę Cedrica Alexandra. Wywołało to bójkę, z której zwycięsko wyszedł Bobby. Stajnia rozpadła się, a MVP wziął stronę WWE Championa.

Riddle spotkał na backstage’u Titusa O Neil’a i powiedział mu, że nie może się doczekać aż zobaczy go jako gospodarza Wrestlemanii. Potem udał się na ring.

Non Title Match

Sheamus VS Riddle (12:45)

Zwycięzca: Sheamus

W ringu pojawili się Shane McMahon, Elias i Jaxson Ryker. Shane zapowiedział, że na Wrestlemanii pokona Brauna Strowmana. Następnie przedstawił on na ekranie rzekome oceny Brauna z 5 klasy podstawówki, chcąc pokazać wszystkim jak głupi jest jego rywal..
Shane wywołał wilka z lasu i Strowman pojawił się na arenie. Do konfrontacji między nimi jednak nie doszło, ponieważ McMahon uciekł poza ring. Braun zmierzył się z Rykerem.

Singles Match

Braun Strowman VS Jaxson Ryker (w/Elias & Shane McMahon) (2:25)

Zwycięzca: Braun Strowman

Po walce doszło do małego brawlu między McMahonem i Eliasem a Strowmanem. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z niego Strowman, a Shane uciekł poza ring. Braun przypomniał mu, że sam Shane powiedział mu, iż wybór stypulacji ich walki na WM należy właśnie do ,,Potwora”. Strowman podjął decyzję. Ich walka na Wrestlemanii będzie Steel Cage Matchem

Bad Bunny i Damian Priest ,,pochwalili” utwór nagrany przez Miza i Johna Morrisona. Poza tym Bunny wyklarował Mizowi, że na Wrestlemanii zrobi sobie z niego swoją sz**tę.

Randy Orton jasno powiedział, że wie jak głęboko musi się zanurzyć, aby pokonać Fienda na Największej ze Scen.

Non Title Match

Bobby Lashley VS Shelton Benjamin (w/Cedric Alexander) (4:15)

Zwycięzca: Bobby Lashley

Członkowie New Day postanowili zagrać w kalambury z AJ Stylesem i Omosem. Zaproszonym gościom nie poszło najlepiej, ponieważ Omos zbytnio nie angażował się w zabawę.

Singles Match

Xavier Woods (w/Kofi Kingston) VS AJ Styles (w/Omos) (8:00)

Zwycięzca: Xavier Woods poprzez dyskwalifikację.

Omos doprowadził do dyskwalifikacji Stylesa poprzez atak na Woodsa. Potem wraz z AJ’em sponiwierali Kofiego oraz ponownie dołożyli Xavierowi.

Alexa Bliss wyjaśniła, że nieobecność Fienda była spowodowana tym, iż był tajemniczo uwięziony.

Drew McIntyre udał się do szatni, aby zmotywować zawodników do walki z nim o gwarantowane miejsce w walce na Wrestlemanii z Bobbym Lashleyem. Zganił wrestlerów za to, że nie chcą się podjąć wyzwania i powiedział, że gdyby on był na ich miejscu, już dawno by to zrobił. Rozmawiał nawet ze Strowmanem, mówiąc mu, że ten powinien być już przynajmniej pięciokrotnym WWE Championem. Braun odpowiedział mu, że jeśli Drew wygra pas na WM’ce, to właśnie on będzie pierwszym, który go znajdzie i odbierze mu tytuł. Ostatecznie propozycję walki na RAW przyjął Ricochet.

Singles Match

Naomi (w/Lana) VS Shayna Baszler (w/Nia Jax & Reginald) (2:20)

Zwycięzca: Naomi

Asuka i Rhea Ripley podpisały kontrakt na walkę o RAW Women’s Championship na Wrestlemanii. Pretendentka zaatakowała Asukę.

Singles Match

Drew McIntyre VS Ricochet (2:55)

Zwycięzca: Drew McIntyre

Po walce, McIntyre’a zaatakował Ali

Singles Match

Drew McIntyre VS Mustafa Ali (7:52)

RAW zakończyło się starciem Bobbyego Lashleya z Drew McIntyre’em. Mistrzowi pomógł King Corbin ze SmackDown. Obaj powalili pretendenta.