Triple H o wcześniejszych komentarzach Johna Ceny na temat The Rocka, Czołowa gwiazda IMPACT Wrestling zostanie latem wolnym agentem?, Nowy finisher Powerhouse Hobbsa

» Triple H gościł ostatnio w The Michael Kay Show, gdzie wypowiadał się tematy zbliżających się WrestleManii. 14-krotny mistrz świata praktycznie powtórzył to co mówiła wcześniej jego żona, Stephanie. Tak jak ona, stwierdził, że zbliżające się Super Bowl na Raymond James Stadium wiele ich nauczy w kontekście bezpieczeństwa i organizacji gali na około 25,000 fanów w dobie koronawirusa.

“WWE różni się od każdego sportu. Fani są naszą siłą napędową. Wszystko co robimy, ma na celu ich reakcję. Im więcej ich możemy mieć tym lepiej, ale bezpieczeństwo przede wszystkim.” – dodał Hunter.

The Undertaker ujawnił niedawno, że zmienił swój kontrakt z WWE na kontrakt legend. Triple H podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, czy Deadman kiedykolwiek jeszcze powróci na ring i dlaczego niektórym facetom trudno jest pozostać na emeryturze.

“Czy Taker wróci? Musiałbyś go o to zapytać. To trudna sprawa. Widziałem bardzo niewielu ludzi, którzy byli w stanie to odłożyć, odejść i nigdy, przenigdy nie ulegli pokusie powrotu. Nigdy, przenigdy nie ulegli pokusie, by wyjść na rampę i robić to co my. (…) Rock może być największą gwiazdą Hollywood, ale bardzo wątpiłbym w to, że kiedy nagrywa film, jego ciało pokryte jest gęsią skórką i, że ma takie uczucie, jak wtedy kiedy stoi na ringu podczas WrestleManii z 80-90,000 ludźmi na trybunach. Nic się z tym nie równa.”

Niektórzy zwrócili uwagę, że w przeszłości John Cena krytykował The Rocka za to, że opuścił WWE na rzecz Hollywood, a teraz sam jest gwiazdą filmową i sporadycznie pojawia się w ringu. Triple H wyjaśnił dlaczego ludzie tacy jak Cena, czy Rock zdobyli prawo do sporadycznych występów.

“Znajdźcie się na miejscu tego faceta, który mówił: “Jestem tu codziennie. To jest mój dom i moje miejsce.”, a potem dotrzyjcie do miejsca w którym jest teraz John Cena. Do miejsca w którym jest The Rock. W którym jest Taker, Flair lub ktokolwiek inny, kto zasłużył by się tam znaleźć. Zasłużył na to, by fani podczas każdego powrotu przychylali czapkę i mówili: “stary, dzięki ci za to wszystko”. John na to zasłużył. Niezależnie od tego jak wypowiadał się na ten temat w przeszłości, zasłużył na to.” – zakończył Triple H.

» Według Fightful Select, kontrakt Moose’a z IMPACT Wrestling dobiegnie końca w czerwcu tego roku. Na ten moment nie wiadomo, czy samozwańczy TNA World Heavyweight Champion podpisze nową umowę z federacją. Zawodnik dołączył do IMPACT w 2016 roku. Od tego czasu zdążył dwukrotnie zdobyć tytuł Grand Championship, a już wkrótce stanie przed szansą zdobycia głównego mistrzostwa IMPACT. Moose jest ponoć tylko jednym z kilku zawodników federacji zarządzanej przez Anthem, których kontrakty wygasają w pierwszej połowie 2021 roku.

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dark, Powerhouse Hobbs zadebiutował z nowym finisherem. Jego nowa akcja kończąca nazywa się Town Business, a przynajmniej tak przedstawił ją Taz, który był komentatorem wspomnianego odcinka. Finisher ten spodobał się fanom w mediach społecznościowych, jednak głównym tematem dyskusji wokół walki Hobbsa na Dark był suplex w wykonaniu syna Taza, Hooka. Zarówno Powerhouse Hobbs jak i Hook należą do stajni Team Taz, w której są również Ricky Starks i Brian Cage. Poniżej możecie zobaczyć klip z suplexem Hooka oraz nowym finisherem Hobbsa: