Zapowiedź gali Great Balls of Fire, Co z Alberto El Patronem?, Sean Waltman kontuzjowany?

» WWE ogłosiło, że 9 Lipca w Dallas odbędzie się PPV dla brandu Raw pod nazwą…Great Balls Of Fire. Nazwa niezbyt spodobała się fanom, tymczasem już wiadomo że główną atrakcją tego eventu będzie pierwsza obrona pasa Universal przez Brocka Lesnara, który według Dave’a Meltzera zmierzy się na niej z Braunem Strowmanem. Tak natomiast prezentuje się logo gali:

Obrazek

» Alberto El Patron nie zjawił się na wczorajszym WCPW iPPV „No Regrets”. El Patron miał walczyć z Joe Coffey’em, a swoją nieobecność usprawiedliwił złym samopoczuciem, co jest dość ciekawe, gdyż na niedługo przed galą Alberto wrzucił na twitterze zdjęcie na którym zabawiał się pijąc szampana z Paige. Były gwiazdor WWE znany jest z tego typu akcji, nie jest to też pierwszy raz kiedy ostatecznie nie pojawił się na gali WCPW, mimo iż był na nią zapowiedziany.

» Niepokojące informacje jeśli chodzi o Seana Waltmana, znanego też jako X-Pac. Były gwiazdor WWF oraz TNA miał wystąpić na wczorajszej gali IPW: UK Extreme Measures w 6 man tag matchu, lecz jak poinformował booker federacji w specjalnym ogłoszeniu gdzie odniósł się do sytuacji, od kilkunastu godzin nikt nie ma z Waltmanem kontaktu. X-Paca na gali zastąpił Jimmy Havoc.

autor: Rainmaker