Alex Dieter Jr w WWE?, Faworyci bukmacherów Payback, Zapowiedź gali WCPW World Cup, Debiut Jacka Swaggera

» Axel Dieter Jr. pożegna się dziś z WxW. Niemiecki wrestler i członek grupy Ringkampf znany był głównie z występów w federacji ulokowanej w Oberhausen, a także w Brytyjskim PROGRESS, z którym zdążył się już pożegnać. Bardzo możliwe że Dietera będziemy wkrótce oglądać w NXT.

» Już dziś w nocy, a dokładnie o 2 rano naszego czasu odbędzie się gala WWE Payback, a na kilka godzin przed PPV zdecydowanymi faworytami bukmacherów są: Enzo i Big Cass, Bray Wyatt, Braun Strowman, Seth Rollins, Neville, Alexa Bliss, Hardy Boyz oraz..Chris Jericho. Należy jednak wziąć poprawkę że w tej kwestii wiele może się jeszcze zmienić, dobrym przykładem może być Fastlane, gdzie na kilka godzin przed galą faworytami byli Charlotte i Braun Strowman.

» Znamy już 4 reprezentantów NJPW na gale RevPro British J Cup oraz WCPW World Cup. Do JushinaThunderLigera oraz KUSHIDY, których zapowiedziano wcześniej, dołączyli w piątek Hiromu Takahashi oraz BUSHI.

» AAW zapowiedziało, że na gali Thursday Night Special w federacji zadebiutuje Jack Swagger. Będzie to pierwszy występ byłego WWE World Heavyweight Championa na scenie niezależnej, a gala odbędzie się 25 maja. Póki co zapowiedziano na nią również m.in. starcia takie jak Donovan Dijak vs Keith Lee czy Shane Strickland vs Lio Rush.

autor: Rainmaker