Payback 2017 Zapowiedź

Pierwsza gala po Wrestlemani, będzie miała miejsce już dzisiaj w nocy w San Jose, Kalifornia w hali SAP Center. 

WWE Cruiserweight Champion Neville vs Austin Aries

Pierwszy rewanż po Wrestlemani. Według mnie walka ta skończy się inaczej niż ostatnio, Neville to dobry mistrz, jednak trzyma pas już dłuższy czas. Pora na zmianie na tronie dywizji Cruiserweight i mam nadzieje że walka będzie porównywalnie dobra jak tam na największej ze scen.

TYP: Austin Aries

RAW Women’s Champion Bayley vs Alexa Bliss

Alexa straciła swój pas na Wrestlemanii, została przeniesiona na RAW i… z automatu dostaje szanse na zostanie pierwszą w historii posiadaczką pasa z obu roosterów. Tak ja w walce wyżej, dywizja kobiet na RAW potrzebuje nowej mistrzyni i miejmy nadzieje że Alexa dostanie swoją szanse, gdyż na Smack Down jako mistrz prezentowała się bardzo dobrze.

TYP: Alexa Bliss

RAW Tag Team Champions The Hardy Boyz vs Cesar & Sheamus

Cóż to był za powrót! Wydaje mi się że mało kto spodziewał się powrotu Hardych na największej ze scen. Sheamus i Cesaro to dobra drużyna, jednak przyszłość dywizji tag team maluje się w barwach Hardy Boyz.

TYP: Hardy Boyz

United States Champion Kevin Owens vs Chris Jericho

O tej walce krótko, Jericho za chwile odchodzi z WWE by kontynuować karierę muzyka więc istnieje nikła szansa na to aby przejął on pas od Kevina.

TYP: Kevin Owens

Seth Rollins vs Samoa Joe

Czyli walka, która początkowo miała odbyć się przed Wrestlemanią, jednak ze względu na kontuzje Rollinsa musiała zostać przeniesiona w czasie. Walka tylko do “odbębnienia” bo jak wiadomo po zwycięstwie Setha nad Triple H’em, Rollins zostanie skierowany na kogoś innego.

TYP: Seth Rollins

WWE Champion Randy Orton vs Bray Wyatt House of Horror Match

Po Superstar Shake-up, Bray został przeniesiony na czerwona tygodniówkę, jednak jego wcześniej zapowiedziana walka z mistrzem po “niebieskiej stornie” odbędzie się już dzisiaj, niestety główny pas nie znajduję się szali i dlatego jestem praktycznie pewny zwycięstwa Ortona.

TYP: Randy Orton

Roman Reigns vs Braun Strowman

Czyli story, które powinno zakończyć się na Wrestlemani a zostało przerwane przez ambicje CT. Dużo przyjemności sprawia mi oglądanie Strowmana, WWE świetnie buduje go jako monster heela, niestety Braun będzie musiał uznać “wyższość” Romana, znowu.

TYP: Roman Reigns