Backlash 2017 Zapowiedź

Kolejna gala PPV od największej federacji na świecie przed nami! Już dzisiaj w nocy oczy wszystkich fanów skierują się na Rosemont, Illinois gdzie w hali Allstate Arena dojdzie do pojedynków, które mogą zmienić oblicze SmackDown.

Luke Harper vs Erick Rowan

Czyli walka opóźniona o dobry rok, kiedyś wywoływałaby emocje, dzisiaj miałka i mało znacząca. Według mnie powinien wygrać Harper, a to dlatego że jest lepszym zawodnikiem od Rowana i to on może w przyszłości być mocną gwiazdą na SmackDown.

TYP: Luke Harper

Baron Corbin vs Sami Zayn

Czyli kolejna walka z serii, uwalamy Zayna na rzecz “przyszłej gwiazdy”. Szkoda mi Samiego, wykonuje tytaniczną prace a jest traktowany jako ekskluzywny jobber. WWE jeżeli chce budować Barona prawidłowo, to on powinien wygrać tą walkę i to w dosyć łatwy sposób.

TYP: Baron Corbin

Shinsuke Nakamura vs Dolph Ziggler

Ziggler, czyli kolejny ekskluzywny jobber. Jednak w tym przypadku nie boli mnie to tak bardzo jak w walce wyżej, bo Ziggler walczy z zawodnikiem, który zasługuje na mocny push i mocne wejście do głównego roosteru. Dawanie tutaj zwycięstwa Zigglerowi, nawet tylko po to żeby przedłużyć storyline jest głupim pomysłem, walkę powinien wygrać Nakamura i tak też postawię.

TYP: Shinsuke Nakamura

Naomi, Charlotte Flair & Becky Lynch vs Natalya, Carmella & Tamina

Czy kogokolwiek obchodzi ta walka? WWE po raz kolejny udowadnia że to dywizja kobiet na RAW jest tą ważniejszą, nawet gdy u niebieskich znajduje się niezaprzeczalnie najlepsza kobieta czyli Charlotte. Osobiście wolałbym obejrzeć walkę o pas niż bezsensowny tag team 3na3, ale na kogoś postawić muszę… Stawiam na zespół stworzony z heelów, a to dlatego ze przegrana 1 drużyny i tak nic nie zmieni.

TYP: Natalya, Carmella & Tamina

USA Champion Kevin Owens vs Aj Styles

Obok walki Nakamury, to jest murowany kandydat do walki wieczoru. Nie podoba mi się zamieszanie z pasem USA, ale WWE przyzwyczaiło nas do częstych zmian posiadaczy pasów mid-cardowych.

TYP: Kevin Owens

Tag Team Champion The Usos vs Breezango

Myślę że o tej walce nie ma co dużo mówić, to New Day miała walczyć o pasy ale kontuzja Kofiego spowodowała że WWE musiało zrezygnować z tych planów.

TYP: The Usos

WWE Championship Randy Orton vs Jinder Mahal

Cooooooo? Zapewne taka była reakcja większości osób kiedy dowiedzieli się kto zawalczy z Ortonem o pas. Cieszy promocja gwiazd innych niż Reignsy i tym podobne, ale jestem zdania że WWE ma kilkunastu innych lepszych zawodników do wali o pas.

TYP: Randy Orton