Money In The Bank 2017 Zapowiedź

Scottrade Centre w St. Louis już dzisiaj w nocy stanie się prawdziwym bankiem, bankiem możliwości w z dobyciu upragnionego złota, wystarczy tylko kilka kroków po drabinie…

SmackDown Women’s Championship Naomi vs Lana

Dość szybki i zarazem dziwny awans Lany, Ale rozumiem że skoro wszystkie inne Panie, zajęte są walką o walizkę to ktoś musiał do tej walki wskoczyć. Praktycznie pewien jestem ze to Naomi utrzyma pas, chociaż biorąc pod uwagę wydarzenia z ostatniej gali i fakt kto teraz jest mistrzem WWE, wszystko się może zdarzyć.

TYP: Naomi

Women’s Money In The Bank Match Carmella vs Charlotte Flair vs Natalya vs Tamina vs Becky Lynch

Historyczny mecz, po raz pierwszy kobiety zmierzą się o walizkę gwarantującą title shota, ale która z Pań będzie mogła nazwać się Mrs. Money In the Bank? Powiedzmy sobie szczerze, Tamina i Natalya jak dla mnie nie mają najmniejszych szans na zwycięstwo. Osobiście postawię na Charlotte a to dlatego że jest to kobieta, którą WWE lubi “wpychać” w historie organizacji, a skoro historyczna walka to i zwycięzca musi zapisać się w pamięci.

TYP: Charlotte Flair

WWE SmackDown Tag Team Champions The Usos vs The New Day

Czyli odesłaliśmy Breezango tam gdzie ich miejsce i teraz wkraczają pierwotni pretendenci. Jak dla mnie, Usos ogląda się całkiem przyjemnie jako mistrzów ale trzymają oni te pasy już wystarczająco długo. Projekt New Day powoli zaczyna wymierać śmiercią naturalną a więc żeby ich merch jeszcze sie sprzedawał WWE powinno dać im potrzymać również pasy na SD co uczyniłoby ich historycznymi posiadaczami pasów obu brandów. Coś za dużo historii na tej gali się dzieje, nie uważacie?

TYP: The New Day

Money In The Bank Ladder Match AJ Styles vs Shinsuke Nakamura vs Dolph Ziggler vs Sami Zayn vs Baron Corbin vs Kevin Owens

Czyli walka, na którą ja osobiście czekam z roku na rok najbardziej. MITB zawsze było dla mnie bardzo fajną galą, a to dlatego że w łatwy sposób można zmienić wygląd całego WWE a teraz roosteru. Tak naprawdę będę zadowolony rezultatem tej walki, nieważne kto wygra, no może poza Corbinem, bo dalej uważam że jest on zielony i nie wiem co WWE w nim widzi. Chociaż to prawdopodobnie on wygra tą walkę, drugi w kolejce jest Styles a 3 Nakamura.

TYP: Baron Corbin

WWE Championship Jinder Mahal vs Randy Orton

Myślę że wygrana Jindera była dla ludzi tak samo szokująca jak Wrestlemania 30 i porażka Undertakera. Okej, było wiadomo że WWE chce rozwinąć się na rynek Indyjski, ale nikt nie spodziewał się ze osoba którą jeszcze jakiś czas temu “grała” na niewidzialnej gitarze i jobbowała każdemu zostanie twarzą organizacji. Myślę jednak że amerykański sen Jindera skończy sie już dzisiaj, zwłaszcza że walka odbywa się w domu rodzinnym Ortona.

TYP: Randy Orton