Wrestlemania 33 Zapowiedź

Wreszcie! Chciałoby się zakrzyknąć, po długim oczekiwaniu nadchodzi ta jedyna noc w roku kiedy fanów wrestlingu przestajemy dzielić na smartów czy smarków, na fanów WWE czy fanów indy. Już dzisiaj w nocy na Camping World Stadium, będzie miała miejsce największa ze scen, najważniejsza gala w roku, Wrestlemania.

SmackDown Women’s Championship Match

6 kobiet z roosteru “niebieskich” wyjdzie już za pare godzin na ring, bo zmierzyć się o złoto. Alexa Bliss, Becky Lynch, Natalya, Mickie James, Carmella i Naomi, która z nich opuści największą ze scen z pasem? Moim zdaniem powinna to być Naomi, była już mistrzynią, jednak przez kontuzję była zmuszona oddać pas, wydaje mi się że Naomi zasługuje na to by opuścić wrestlemanie z pasem, głównie przez to że zawsze była typowana jako ta, która na ten pas zasługuję.

TYP: Naomi

Triple Threat Ladder Match for RAW Tag Team Champions Luke Gallows & Karl Anderson vs Big Cass & Enzo Amore vs Cesar & Sheamus

Mamy tutaj najlepsze możliwie zestawienie tag teamów z RAW, które zawalczą w walce z drabinami, czego chcieć więcej? Mam wrażenie że walka ta, może być tą która skradnie show. Najbardziej spodziewam sie tutaj zwycięstwa Enzo Amore i Big Cassa, gdyż to oni obok New Day są najbardziej over z fanami jeśli chodzi o tag team’y.

TYP: Enzo Amore & Big Cass

Intercontinental Champion Dean Ambrose vs Baron Corbin

WWE i Dean szybko zapomnieli o zeszłorocznej porażce, jaką była walka Ambrose vs Lesnar i w tym roku to Dean wchodzi jako mistrz i będzie zmuszony bronić swojego pasa przeciwko Corbinowi. Niestety prawdopodobnie to Baron opuści największą ze scen z pasem, gdyż mam wrażenie że powoli WWE chce go budować coś na wzór Romana Reignsa.

TYP: Baron Corbin

John Cena & Nikki Bella vs The Miz & Maryse

Szkoda tylko że John Cena w tym roku został zepchnięty do mixed tag team matchu, a nie prawdopodobnie jako ostatni zmierzy się z Undertakerem na Wrestlemani. Nie mam nic do tego story, bo jest prowadzony naprawdę dobrze i przyjemnie się go ogląda, tylko mam wrażenie ze obu panów, można było zestawić w singlowej walce co byłoby o wiele większym wydarzeniem, niż uznawany jako zapychacz mixed tag team match.

TYP: John Cena & Nikki Bella

United States Champion Chris Jericho vs Kevin Owens

Byli najlepsi przyjaciele staną naprzeciwko siebie na największej ze scen, brzmi dobrze? Jasne ze tak! szkoda tylko że przez rozdmuchane ambicje WWE co do pasa Universal, Jericho i Owens zmierzą się tylko o pas USA. Co do zwycięzcy, to jestem prawie pewny że Wm-ke z pasem opuści Kevin Owens, a spowodowane jest to przerwą, którą Chris zrobi sobie po Wrestlemani.

TYP: Kevin Owens

Fatal 4-Way Elimination Match RAW Women’s Champion Bayley vs Sasha Banks vs Charlotte vs Nia Jax

Z jednej strony, przeszkadza mi w tej walce obecność Nia Jax, ale z drugiej strony rozumiem że jest ona tu po to żeby podbudować ją jako przyszłą pretendentkę do pasa. Gdybym bookował tą walkę, to ostatnią dwójką byłaby Bayley i Sasha, często w programach WWE obserwujemy, ze współpracują one razem, a pozostawienie ich na samym końcu sprawi, że będziemy mieć bratobójczą walkę o pas kobiet.

TYP: Bayley

Shane McMahon vs Aj Styles

Czyli walka, którą również była podbudowywana przez bardzo długi czas. Nie chce się o niej rozpisywać, walke powinien wygrać AJ, zwłaszcza że są plotki o tym że po Wrestlemani znowu ma zacząć obracać się wokół głównego pasa. Trzymajmy tylko kciuki żeby Shane skoczył z rollercostera, zbudowanego na Camping World Stadium.

TYP: AJ Styles

The Undertaker vs Roman Reigns

Myślę że prawdopodobnie większość chciałaby przemilczeć ten pojedynek… Ale niestety się nie da. Tak bardzo boję się że WWE wpadnie na najgłupszy z możliwych pomysłów i da wygraną Romanowi. Niby streaku już nie ma, niby przegrana nie przekreśla kariery grabarza, ale jednak niesmak pozostanie i to na bardzo długo. Nie mniej jednak, postawię właśnie na Romana, bo dobrze wiem jak WWE lubi podawać mu wszystko na srebrnej tacy.

TYP: Roman Reigns

Seth Rollins vs Triple H

Czyli walką, o którą martwiłem się najbardziej. Pewnie każdy z was pamięta ten mini zawał, kiedy świat obiegła informacja o kontuzji Rollinsa. Na szczęście jednak Architekt powrócił by zmierzyć się z Królem Królów, osobiście jest to jedna z walk na którą bardzo czekam a i ciężko jest mi przewidzieć zwycięzce, jednak postawie na Rollinsa ze względu na czystą sympatie do niego.

TYP: Seth Rollins

Universal Champion Goldberg vs Brock Lesnar

Taaa… Myślę że większość z was tak samo wyczekuje tej walki jak ja, czyli wcale. Oby tylko WWE, nie dało jej do main eventu. Wygra Lesnar, co jest raczej pewne, a Goldberg? No cóż niech wraca do swojej rodziny i już więcej niech nie miesza w WWE.

TYP: Brock Lesnar

WWE Champion Bray Wyatt vs Randy Orton

Czyli wisienka na torcie zwanym Wrestlemanią. Story prowadzone w tak genialny sposób, że osoby odpowiedzialne za walkę wyżej, powinny uczyć się jak się buduje story na największą ze scen. Mam tylko nadzieje że to Bray opuści Wrestlemanie z pasem, gdyż po prostu świetnie ogląda się go jako mistrza.

TYP: Bray Wyatt