Z ostatniej chwili! Konnan czeka na przeszczep nerki, Kolejne doniesienia w sprawie powrotu Kinga Xaviera Woodsa

» Konnan przez wielu fanów wrestlingu uważany jest za meksykański odpowiednik Hulka Hogana. Były członek nWo wyrobił sobie markę w Stanach Zjednoczonych pracując dla WCW w latach 90-tych. Niestety K Dogg boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a następstwa wywołane przez infekcję COVID-19 sprawiły, że jego stan zdrowia znacząco się pogorszył.

Operacja serca Konnana zakończyła się sukcesem, ale luchador oczekuje na przeszczep nerki. W tym momencie jest kilku dawców, więc tylko kwestia czasu zanim legenda przejdzie kolejną operację. Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter opublikował aktualizację dotyczącą zdrowia Konnana:

Problemy zdrowotne Konnana wynikające z operacji serca są bardzo poważne. Jego praca nerek znacząco się pogorszyła. W tej chwili ma dwóch potencjalnych dawców, ale muszą sprawdzić, czy jego organizm jest kompatybilny chociażby z jednym. Nerki Konnana są osłabione, więc po komplikacjach został poddany dializie.

COVID-19 wyrządził ogromne straty nie tylko w branży wrestlingowej, ale i na całym świecie. Miejmy nadzieję, że Konnan pomyślnie przejdzie operację przeszczepu nerki i przezwycięży okropne, długoterminowe powikłania po wirusie.

» 7 stycznia 2022 roku na SmackDown kontuzji nabawił się King Xavier Woods. Do wspomnianego incydentu doszło w trakcie rywalizacji The New Day z SmackDown Tag Team Champions The Usos w Street Fight.

Po wstępnych badaniach oczekiwano, że Xavier Woods do telewizji WWE powróci za około 4-6 tygodni. Według „Fightful Select” członek The New Day został usunięty z listy nieaktywnych wrestlerów, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że pojawi się na najbliższym SmackDown on FOX. To oznacza, że wróci wcześniej niż pierwotnie zakładano.

W ostatnim czasie na SmackDown powrócił były WWE Champion Big E, więc powrót Xaviera Woodsa byłby doskonałym momentem do reunionu członków The New Day. Z raportu wynika, że The New Day wystąpią w Arabii Saudyjskiej na Premium Live Evencie Elimination Chamber.