Czy Samoa Joe dołączy do All Elite Wrestling?, CM Punk poprowadzi karierę Hooka?

» Samoa Joe to jeden z najlepszych oraz najbardziej utytułowanych wrestlerów na świecie. The Samoan Submission Machine powrócił do NXT zdobywając NXT Championship na TakeOver 36, gdzie pokonał Kariona Krossa. Niestety z powodu kontuzji musiał zrzec się tytułu mistrzowskiego, a następnie zniknął z telewizji WWE.

Na początku stycznia został zwolniony przez federację World Wrestling Entertainment, a słuch po nim zaginął. Interesujące są słowa, jakie padły z ust prezesa All Elite Wrestling Tony’ego Khana, który stwierdził, że na najbliższym Dynamite zadebiutuje ktoś z Zakazanych Drzwi. W związku z tym oświadczeniem w internecie pojawiło się wiele spekulacji na temat potencjalnego dołączenia Samoa Joe do All Elite Wrestling, co z pewnością spodobałoby się fanom wrestlingu.

Jim Cornette wierzy, że były NXT Champion Samoa Joe będzie ogromnym wzmocnieniem rosteru AEW. Tak więc musimy poczekać przynajmniej do najbliższego Dynamite, ale zobaczyć, co czeka Samoan Submission Machine.

» Kilka miesięcy temu na AEW Rampage: The First Dance zadebiutował CM Punk. Jego wpływ na rozwój firmy był kolosalny. Wiele wskazuje na to, że były WWE Champion będzie pomagał rozwinąć się Hookowi, który szturmem wdarł się do telewizji AEW.

Hook udzielił wywiadu dla Mashable, w którym wyjaśnił, w jaki sposób CM Punk mu pomógł:

Team Taz

Nie wiedziałem, że CM Punk mnie wezwie, byłem zaskoczony tym faktem. To było coś szalonego. Poczułem, że powinienem jak najlepiej wykorzystać nadarzającą się okazję. Mogłem zmienić ją w coś, co nie było żartem. To moja kariera, więc muszę korzystać z każdej szansy. Internet jest siłą napędową świata, w którym żyjemy.

Czas pokaże w jaki sposób Hook będzie bookowany przez oficjeli All Elite Wrestling, ale Fightful Select informuje, że będzie mógł on liczyć na wsparcie ze strony CM Punka.