WWE NXT 10 marca 2021: Raport

Show rozpoczyna od razu William Regal ze swoimi dwoma ogłoszeniami. Pierwszym z nich jest zapowiedź NXT TakeOver: Stand and Deliver, dwudniowego TakeOver, które odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia. Drugim wielkim ogłoszeniem jest wprowadzenie mistrzostw NXT Tag Team kobiet! GM NXT ogłosił również pierwsze mistrzynie, które dostąpią zaszczytu trzymania tych pasów, są to Dakota Kai i Raquel Gonzalez. Na pierwsze pretendentki nie trzeba było długo czekać. Ember Moon i Shotzi Blackheart rzuciły Dakocie i Raquel wyzwanie, jeszcze na dzisiejszą galę, co William Regal zaakceptował.

Match #1
NXT Women’s Championship
Io Shirai (c) vs. Toni Storm

Zwyciężczyni: Io Shirai

Promo Finna Balora z szatni, gdzie mistrz NXT zapowiedział, iż teraz nie ma kto pomóc Adamowi. Balor pokonał Cole’a, by zdobyć ten pas i zrobi to również, by złoto zatrzymać.

Wywiad z LA Knightem, w którym najnowszy nabytek NXT zapowiedział, że za tydzień wejdzie do ringu i stoczy swoją debiutancką walkę. Wywiad przerwał Bronson Reed atakując LA Knighta, mszcząc się za ingerencję w jego walce tydzień temu. Sędziowie rozdzielają panów, a Reed ironicznie życzy powodzenia Knightowi za tydzień.

Match #2
Pete Dunne vs. Jake Atlas

Zwycięzca: Pete Dunne

Po walce Pete Dunne powiedział, że jest najlepszym technicznym wrestlerem na świecie i jeśli ktoś uważa, że Pete jest w błędzie, to niech spróbuje wyprowadzić go z błędu.

Promo Imperium, w którym zapraszają Thatchera do swojej stajni. Dodają, że może przyjść nawet z Ciampą, jeśli musi go pytać o pozwolenie na wszystko.

Leon Ruff w swoim promie odnosi się do Issiah Swerve’a mówiąc, że to nie był fart, gdy pokonał go dwa tygdonie temu i to samo zrobi za tydzień.

Match #3
NXT Women’s Tag Team Championship
Dakota Kai & Raquel Gonzalez vs. Ember Moon & Shotzi Blackheart

Zwyciężczynie: Ember Moon & Shotzi Blackheart

Adam Cole w swoim promie mówi, że Undisputed Era się zakończy, gdy on to powie, na ten moment tylko pozbył się zbędnego balastu. Cole przypomina, że to on pobił rekord Finna Balora z tytułem NXT, a dziś zostanie dwukrotnym mistrzem i jego drugi reign będzie jeszcze lepszy.

Na zapleczu cały roster kobiecy gratuluje Shotzi i Ember, a Candice i Indi stojące z boku mówią do siebie, że to powinny być one. Dołączają do nich Gargano i Theory, a Austin zapytał się czy i dlaczego Johnny płacił terapeutce. Mistrz North American odpowiedział, że za terapię się płaci, ale przynajmneij teraz wie, co Lumis o nim sądzi. Gargano przypomniał mu wszystkie te rzeczy, co rozłościło Austina, który rozerwał z siebie koszulkę i powiedział, że Dexter przesadził.

Match #4
Xia Li vs. Kayden Carter

Zwyciężczyni: Xia Li przez DQ

Po walce Kacy Catanzaro dalej atakowała kulą Li, co przerwał w końcu Boa. Tian Sha, siedząca na stage’u nakazała zaatakować Kacy, jednak Kayden tym razem uderzyła drugą kulą Boe i Kayden z Kacy zdążyły uciec.

Jordan Devlin nagrał wideo z lotniska, zapowiadając że pojawi się za tydzień w NXT, aby skonfrontować się z Santosem Escobarem i odpowiedzieć w końcu na pytanie kto jest prawdziwym mistrzem Cruiserweight.

Wideo promo Zoey Stark.

Match #5
Legado del Fantasma vs. Grizzled Young Veterans

Zwycięzcy: Legado del Fantasma

W trakcie walki MSK w kostiumach astronautów od Breezango, odwrócili uwagę GYV. Niedługo później Breezango również się pojawiło, atakując Legado i doszło do drużynowego brawlu, po którym MSK i Breezango świętowali w ringu.

Podczas wywiadu w szatni z Dakotą i Raquel pojawiła się Io Shirai zapowiadając, że chce aby Gonzalez zmierzyła się z nią, jako następna pretendentka.

Thatcher i Ciampa zostali zapytani o ofertę Imperium. Ciampa odpowiada, że nie jest zainteresowany, ale z chęcią ruszyłby na generała, siedzącego ze swoim pasem NXT UK na wyspach. Najpierw jednak rozprawią się z jego posłańcami. Timothy z kolei nie wypowiedział ani jednego słowa.

Main Event
NXT Championship
Finn Balor (c) vs. Adam Cole

Zwycięzca: Finn Balor

W trakcie walki przy barierkach pojawił się Kyle O’Reilly. Po pojedynku wszedł on do ringu i zaatakował Adama Cole’a. Na ostatnie sekundy gali patrzymy jeszcze na Finna Balora, który wypowiada słowa “Co zajęło ci tak długo?”, a po odwróceniu kamery widzimy, że słowa te wypowiada do Karriona Krossa. Staredownem tych dwóch panów kończymy epizod NXT.