AEW Dynamite 10 Marca 2021: Wyniki

Witamy was na AEW Dynamite. Jest to pierwsza tygodniówka po PPV. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Galę rozpoczynamy od walki jeden na jednego. 

Singles match 

Matt Jackson Vs. Rey Fenix

Zwycięzca – Rey Fenix

 

Eddie Kingston i Jon Moxley rozmawiają ze sobą. Kingston powiedział, że miał wspomnienia z więzienia i stracił przytomność, ukrywając Jona Moxley’a po meczu Moxa na REVOLUTION.

MOX szybko odpowiedział, że to chyba Impact płaciło za tą bombę bo zapewne na bombie było napisane ACME. MOX był zadowolony, że chociaż odzyskał kumpla.

Singles match 

Cody Rhodes Vs. Seth Garis

Zwycięzca – Cody Rhodes

Wygrał on po Figure Four. Po walce Tony Schavione chciał porozmawiać z byłym mistrzem TNT, ale przerwał mu Penta El Zero Miedo. Powiedział, że jeżeli Cody jest księciem pro wrestlingu to on jest królem Lucha Libre. Dodał także, że gdyby panowie zmierzyli się ze sobą 1 na 1 to Rhodes straciłby dużo więcej. Luchador oznajmił, że zrobiłby taką kontuzję rywalowi, że ten nie będzie w stanie podnieść swojego dziecka. Panowie po chwili rozpoczęli bójkę.

Chuck Taylor i Orange Cassidy nie odpuszczają. Panowie zaproponowali jeszcze jedną walkę Bułgarowi. Chuck powiedział, że jeśli przegrają to będzie pachołkiem Mira na zawsze. Cassidy wpadł na pomysł aby dookoła ringu były automaty do gier.

Nadszedł czas na wywiad ze Stingiem. Ten pochwalił mistrza TNT i był zadowolony ze zwycięstwa. Przerwali mu Lance Archer i Jake Roberts. Ten pierwszy powiedział, że chcę otrzymywać trochę czasu, ale Schavione odpowiedział, że jest to czas dla Stinga. Jake w tym wypadku odpowiedział, że zobaczą się oni niedługo.

Singles match

Ethan Page Vs. Lee Johnson/ with QT Marshall

Zwycięzca – Ethan Page

Zwycięzca atakował swojego przeciwinika, którego chciał odgonić Dustin Rhodes. Co ciekawe QT Marshall po prostu odszedł.

Nadszedł czas na kolejny wywiad. Tym razem z Adamem Page’m. Zwycięzca Big Money matchu opowiadał jak wyda wygrane pieniądze. Mówił o płycie winylowej, kosiarce, whiskey i zaprosił Dark Order. Przyszli oni aby zjeść wspólnie lody.

Tony Schavione przeprowadza wywiad z Christianem Cage’m. Jednak na ring wszedł nie nowy nabytek AEW, a Kenny Omega i Good Brothers. Don Callis też pojawił się w ringu i zapowiedział mistrza jako króla Deathmatch’u. Omega nie był zadowolony z eksplozji, ale przynajmniej był szczęśliwy, że Tony Khan nie stworzył żadnego wielkiego momentu, a MOX i Kingston wyglądali jak idioci. Na ringu pojawił się wyżej wymieniony Eddie. Don powiedział, że znają się z Impact gdzie Callis musiał go zwolnić. Dodali oni także, że skoro Kingston tutaj jest to ma 10 sekund na zejście im z oczu. W przeciwnym razie panowie go pobiją. Kenny i Don śmiali się z sytuacji z Revolution i drwili z sytuacji po walce. Kiedy panowie chcieli już atakować Kingstona, pojawił się Jon Moxley i Christian Cage. Christian wszedł na ring i prawie wykonał Killswitch na mistrzu. Ten jednak szybko uciekł poza ring. Cage podniósł mistrzostwo AEW.

Six man tag team match

Hikaru Shida, Ryo Mizunami, Thunder Rosa Vs. Nyla Rose , Maki Itoh, Dr. Britt Baker, D.M.D

Zwyciężczynie – Thunder Rosa, Hikaru Shida, Ryo Mizunami

 

Matt Hardy w rozmowie z Private Party, że znalazł nowych wspólników. Są nimi The Butcher & The Blade oraz The Bunny. Zapowiedział on, że zniszczy Dark Order.

Singles match o mistrzostwo TNT

Darby Allin Vs. Scorpio Sky

Zwycięzca – Darby Allin

Mistrz obronił pas używając Inside Cradle. Po walce Scorpio zapiął jeszcze duszenie.

Nadszedł czas na naradę wojenną Inner Circle.

Chris Jericho zaproponował znalezienie nowego członka drużyny. MJF szybko odpowiedział, że jest to zły pomysł. Wręcz przeciwnie, zaproponował wyrzucenie nawet jednej osoby.

Wtedy na ringu pojawił się Sammy Guevara, którego nie było na  Dynamite już od dłuższego czasu. Chris był zdziwiony jego przyjściem. Guevara poprosił go jednak, aby ten obejrzał jeden film. Na nagraniu widzimy rozmowę, że MJF proponuję wyrzucić byłego mistrza AEW z Inner Circle. Chris wyrzucił Maxwella z drużyny natychmiastowo. Ten odpowiedział, że nie chciał przejąć tej grupy, gdyż był zajęty budowaniem własnej. Na chwilę zgasło światło. Kiedy już wróciło, na ringu był Wardlow, Tully Blanchard, Shawn Spears i FTR, którzy zaatakowali Inner Circle. Nowa drużyna zaczęła znęcać się nad Inner Circle. Tym kończymy dzisiejsze AEW Dynamite.