AEW DYNAMITE 3 Czerwca: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Tony Schavione, Jim Ross oraz Excalibur. Show Zaczynamy od pojedynku o mistrzostwa drużynowe.

Tag team match for the AEW TAG TEAM CHAMPIONSHIP

Kenny Omega & Adam Page Vs Kip Sabian & Jimmy Havoc/ with Penelope Ford

Zwycięzcy– Kenny Omega & Adam Page

Zostało potwierdzone, że Best Friends zmierzą się o mistrzostwa drużynowe na Fyter Fest.

Singles match

Brian Cage/ with Taz Vs Sean Dean

Zwycięzca– Brian Cage

Po walce rozbrzmiała muzyka mistrza AEW, który wszedł na arenę. Jon powiedział, że jest zadowolony jeśli chodzi o postęp Brian’a. Jon dodał także, że on nie jest maszyną, ale tylko człowiekiem i może zostać pokonany, ale zajmie to jego przeciwnikowi całą noc.

Na backstage’u Alex Malvarez znalazł Lance’a Archer’a, który powiedział, że dla niego jedna porażka nie ma znaczenia. On jest tutaj, aby być potworem i kiedy powie, że każdy umrze, to każdy umrze.

Przenosimy się do baru, gdzie Matt Hardy spotkał Private Party. Matt zapytał się czy jest wszystko okej z kolanem, Quen odpowiedział, że już jest okej. Hardy dodał, że Private Party jest przyszłością drużynowego wrestlingu. Kassidy zaproponował Mattowi ,,Hardy Party”.

Po chwili doszło do krótkiego spotkania Sammy’ego Guevara’y( nadal z kontuzją) z Mattem. Matt powiedział, krótko, że szanuje przeciwnika.

AEW Fyter Fest będzie galą, która odbędzie się 1 i 8 Lipca. Każde mistrzostwo ma być na szali.

Singles match

Chris Jericho/ with Jake Hager, Sammy Guevara Vs Colt Cabana

Zwycięzca– Chris Jericho

Chris powiedział, że to samo stanie się z Tyson’em. Chris wyzwał go na walkę, ale na ringu pojawił się Orange Cassidy. Orange chciał schować ręce Chris’a do kieszeni, ale Jake i Chris chcieli zaatakować Orange’a. Ten uciekł za ring.

Singles match

Nyla Rose Vs Big Swole

Zwyciężczyni– Nyla Rose

Swole powiedziała, że dobrze jest wrócić. Szybko przerwała jej Britt Baker. Obie panie pokłóciły.

Dowiedzieliśmy się, że doktor nie pozwolił  Darby’emu Allin’owi zawalczyć. Ten dodał, że on zaśmieje się ostatni.

Chwilę potem zobaczyliśmy ekskluzywny wywiad z FTR. FTR dodali, że nazwa tej drużyny to ich droga życiowa. Wymienili kilka drużyn, z którymi mogliby zawalczyć ( nie wymienili The Young Bucks). Powiedzieli oni także, że Meltzer widzi w nich następne Midnight Express. Niespodziewanie pojawili się The Butcher & The Blade. Chwilę później pojawiła się ochrona, która rozdzielała drużyny.

Podczas wywiadu z Cabaną, Brodie Lee powiedział, że może mu pomóc.

Singles match for the AEW TNT CHAMPIONSHIP

Cody Vs Jungle Boy

Zwycięzca– Cody